نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: کارت ویدئوی کانوپس برای نرم افزار ادیوس

1. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    تشکر ها
    225
    45 بار تشکر شده در 15 پست

کارت ویدئوی کانوپس برای نرم افزار ادیوس

#1 2014/12/02, 11:10
    سلام دوستان عزیز
    چند روز پیش سر کلاس تدوین بودم که استادمون تاکید ویژه ای بر استفاده از کارتهای ویدئویی برای استفاده بهینه از نرم افزارهای تدوین داشت.
    مثلا گفت برای نرم افزار پریمیر از کارت ویدئوی ماتروکس و برای نرم افزار ادیوس از کارت ویدئوی کانوپس.
    میخواستم ببینم از بین شما عزیزان اطلاعی در این زمینه دارید که کارتهای ویدئویی چه تاثیر مستقیمی بر روی نرم افزار تدوین داره و حدود قیمت چقدر هست؟!
    و قابل ذکر هست که نرم افزار تدوینم ادیوس هست و طبیعتا باید بدنبال کارت ویدئوی کانوپس باشم.
    پیشاپیش ممنونم از حضور و راهنماییتون.
    FAS STUDiO آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Jun 2014
    تشکر ها
    730
    207 بار تشکر شده در 81 پست
    2014/12/03, 19:27 #2
    نقل قول نوشته اصلی توسط FAS STUDiO نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    چند روز پیش سر کلاس تدوین بودم که استادمون تاکید ویژه ای بر استفاده از کارتهای ویدئویی برای استفاده بهینه از نرم افزارهای تدوین داشت.
    مثلا گفت برای نرم افزار پریمیر از کارت ویدئوی ماتروکس و برای نرم افزار ادیوس از کارت ویدئوی کانوپس.
    میخواستم ببینم از بین شما عزیزان اطلاعی در این زمینه دارید که کارتهای ویدئویی چه تاثیر مستقیمی بر روی نرم افزار تدوین داره و حدود قیمت چقدر هست؟!
    و قابل ذکر هست که نرم افزار تدوینم ادیوس هست و طبیعتا باید بدنبال کارت ویدئوی کانوپس باشم.
    پیشاپیش ممنونم از حضور و راهنماییتون.
    سلام اونچیزی که می دونم
    فکر می کنم کمتر از کارت میکس استفاده میشه به نسبت قیمتش همینطورکه گفتید ادیوس از کارتهای شرکت خودش استفاده می کنن کارت های BlackMagic و Pinnacleهستند که مثل ما تریکس عمومیت داره ولی شرکت المانی اویدکارت میکس داره که مختص نرم افزار های خودش مثل اوید لکوئید واوید کامپوزر
    از قیمت دقیقش خبر ندارم
    ویرایش توسط jafar68 : 2014/12/03 در ساعت 19:28
    کاربر مقابل از jafar68 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: FAS STUDiO
    jafar68 آنلاین نیست.