صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 69

موضوع: سوالات شما در مورد Cinema 4D

1. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    688
    517 بار تشکر شده در 210 پست
    2015/01/14, 13:12 #21
    متین جان به نظرم تو نباید اینقدر زود جبهه بگیری و از هر حرفی ناراحت بشی
    شما که اینقدر به حمیدرضا علاقه داری و قبولش داری ( من خودم شخصا خیلی دوسش دارم ) ، حمیدرضا رو به عنوان یه آدم حرفه ای با رفتار حرفه ای الگو قرار بده که با این همه دانش و تجربه چه برخوردی با بقیه داره
    اینجا کسی به شما توهین نمیکنه دوستان دیگه هم اگر حرفی میزنن از روی تجربه میگن و اینکه بهت علاقه دارن و میخوان راهنماییت کنن
    دفعه قبل هم با ناراحتی میخواستی انجمن رو ترک کنی دیدی که چطور همه ازت خواستن برگردی
    تو عزیزی متین جان یکم بیشتر فکر کن زود عکس العمل نشون نده
    ممنون بابت زحماتی که میکشی برای انجمن
    موفق و پیروز باشی
    5 کاربر مقابل از Hadi Fathipour عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali4d,li@,Matin22,SajjadLeymer,مرتضی
    Hadi Fathipour آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    1,518
    1,896 بار تشکر شده در 706 پست
    2015/01/14, 22:38 #22
    به نظرم
    حمیدرضا با این همه فعالیت یک چیزی میدونسته این سایت رو ول کرده
    الکی نیست
    !!!!
    ممنون از همه
    3 کاربر مقابل از Matin22 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali4d,javadf73,مرتضی
    Matin22 آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    1,292
    1,143 بار تشکر شده در 383 پست
    2015/01/14, 23:31 #23
    نقل قول نوشته اصلی توسط matin22 نمایش پست ها
    به نظرم
    حمیدرضا با این همه فعالیت یک چیزی میدونسته این سایت رو ول کرده
    الکی نیست
    !!!!
    ممنون از همه

آقا متین من این حرف ها رو از دوستی پر سابقه ایی که با شما دارم میزنم :d

آقا متین من نمیخوام چیزی بگم اما شما دارید به بعضی از بچه ها توهین میکنید
    از نظر شما آدم هایی که آموزش میزارن فقط خوب هستن
    شما آدم ها رو دو رو خطاب میکنید
    به راحتی به افراد نسبت های نا روا و نادرستی می دید
    آقا متین این بچه هایی که اینجا هستن قرار نیست اموزش بزارن و قرار مشکلات
    رو حل کنن و اگر کسی آموزش میزاره بخاطره بزرگواریش هست مثل آقا طرقی که وقت پر ارزشش رو گذاشته و آموزش ساخته
    این دلیل نمیشه که هر کسی آموزش نمیزاره آدم بدی هست شاید در آینده نه چندان دور که از همه ما ها حرفه ایی بشید
    این رو متوجه بشید

شاید شما وارد بازار کار نشده باشید ولی وقتی آدم وارد بازار کار میشه وقت
    نمیکنه خیلی از کار ها رو انجام بده
    شما تا وقتی با کسی چهره به چهره نشدید و با اون صحبت نکردید
    و فقط با نوشته های با اون صحبت کردید نمی تونید نسبت بهش تصمیم گیری
    کنید
    نمیشه با این سادگی آدم ها رو دو رو خطاب کرد
    اگر شما قران خونده باشید می دونید که انسان دو رو به انسان منافق و مخالف
    با خدا گفته میشه
    و اگر باز هم قران رو خونده باشید می فهمید که نسبت به انسان ها و آدم ها نباید
    زود تصمیم گیری کرد و اینکار گناه بزرگی هست

به هر حال بچه های این انجمن منتظر کار های شما هستن
    شما اگر در آینده وارد بزار کار بشید متوجه میشد با بعضی از افراد که کار میکنید سریع از شما ایراد میگرن و کار شما رو زیر سوال میبرن
    شما نباید ناراحت بشید اگر ناراحت بشید شکست خوردید و اگر ارادتون رو جذم کردید در آینده موفق خواهید شد
    هیچ مقام و مرتبه ایی به راحتی بدست نمیاد آقا متین
    منتظر کارهاتون هستیم
    ویرایش توسط javadf73 : 2015/01/14 در ساعت 23:33
    10 کاربر مقابل از javadf73 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali4d,Hadi Fathipour,hamid reza toroghi,li@,mahmoud,Matin22,Moein Zeraati,Reza Rafie,SajjadLeymer,مرتضی
    javadf73 آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    4,362
    1,199 بار تشکر شده در 509 پست
    2015/01/15, 04:01 #24
    سلام خسته نباشید دوست من آقای Matin22 .
    متین جان آقا جواد درست می گوید
    آدم نباید اینقدر زود جبهه بگیرد ، آدم باید نصیحت پذیر باشد ، انتقاد پذیر باشد
    کسی که نصیحت میکند دلسوز توست ، عزیزم
    و کسی که انتقاد میکند خیر خواه توست ، گلم
    متین جان آدمی موفق است که ایراد های خود را بداند و آن را اصلاح کند
    حالا این ایراد میتواند هرچی باشد : در کارت ، در اخلاق ، در گفتار در ... هرچی میتواند باشد
    اگر هم برخی از ایراد هایت را نمی دانی برو با کسی که بیشتر عمرش را با تو سپری کرده بپرس
    شاید پرسیدنش سخت باشد و ممکن هست با هر نوع لحنی جوابت را بگیری ولی به نتیجه شیرین آخرش می ارزد
    میتن جان شما دوست مایی و ما هم نمی خواهیم تو را ناراحت کنیم
    با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما و دوستانم در انجمن .
    ویرایش توسط مرتضی : 2015/01/15 در ساعت 04:02
    6 کاربر مقابل از مرتضی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali4d,hamid reza toroghi,javadf73,li@,Moein Zeraati,SajjadLeymer
    مرتضی آنلاین نیست.

5. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    542
    1,693 بار تشکر شده در 384 پست
    2015/01/15, 08:35 #25
    شما به نظرم از اون ادم هایی هستید که هیچی رو نمیخوان به بقیه یاد بدن ..... گفتم آدم منطقی و خوبی هستید...... الان تو شک هستم
    در ضمن من گفتم با کمک اساتید میخوام جواب بدم...... که کار بعضی ها انتقاد هست
    و واقعا از این همه انتقادی که توی یک پست کردید........ واقعا دلخور شدم
    معنی این همه تشکر رو نمیفهمم........ البته بعضی فقط میتونن تشکر کنن[/QUOTE]

سلام متین جان
    در مورد آموزش نذاشتن،فقط میتونم بگم معذرت میخوام و واقعا وقت نمیکنم.چون همین حالت عادی چهار پنج ساعت بیشتر در شبانه روز نمبخوابم
    در مورد بقیه حرفات و نظرات در مورد من ترجیح دادم یکی از پیام هامو به تو بذارم اینجا که بقیه قضاوت کنن که جمله های اخر مسیج به نظرات شما نسبت به من میخوره.
    البته متن کلی مسیج هم شاید به درد یه عده از دوستان بخوره،صرفا یه پیشنهاده از طرف من که خودم تازه کارم
    متن مسیج:

«اولا تو لطف داری وگرنه من حرفه ای نیستم
    فقط چند توصیه میکنم به عنوان یه برادر
    1-کارات رو زود به زود آپلود نکن.هر موقع یه کاری میزنی نمونه هاش رو توی اینترنت سرچ کن.کارهای خفن رو ببین.بعد ببین کدوم تکنیکاش رو تو میتونی روی کارت پیاده کنی
    2-به سایتای بزرگ برای بدیدن نمونه کار سر بزن.
    3-هدفت رو انتخاب کن. مثلا ببین میخوی انیماتور شی یا مدلینگ کار کنی یا رندمن یا موشن گرافیست
    مثلا من یک سال دنبال موشن گرافیکم و کارهایی که مدلینگ و رندر بود و میذاشتم توی سایت صرفا تست هایی بود که توی چند روز انجام دادم و برای این بود که حداقل یه نیم تسلطی هم روی مدلسازی داشته باشم
    4-با توجه به هدفت فقط آموزشها رو پیگیری کن
    5-آموزشهای grayscalgorilla کاملترین مرجعه.یعنی اگه همه آموزشاشو ببینی و کار کنی،بی شک جزو بهترینای ایران میشی
    6-تا اونجا که میتونی به کارات گیر بده و بیشتر روشون کار کن.قبل از آپلود به چند نفر نشون بده تا عیبای اولیه شو ببینن و بهت بگن.فراموش نکن آپلود باعث میشه کارت توی شناسنامه عمومیت بمونه
    7-فعلا دنبال کار پولی نباش،موقعی که دستت پر شه خیلی میان واسه کار پیشت و سفارش زیاد بهت میدن.ولی کاملا به شرطیه که خودتو ساخته باشی که توی کار کم نیاری

خلاصه با این سنت خیلی جلویی و بی شک با انتخاب هدف اصلیت خیلی میتونی بهتر از اون چیزی که فکر کنی بدرخشی.از یه طرف هم کارت خیلی سخته چون خیلی دارن این سمت میان ولی مطمئنا با پشتکارت میتونی خیلی بهتر کار کنی

هر موقع هم خواستی کارت رو بفرست تا به عنوان یه جزیی از این انجمن نقد کارت رو واست بفرستم
    موفق و موید باشی»
    ویرایش توسط rezaansari : 2015/01/15 در ساعت 08:37
    10 کاربر مقابل از rezaansari عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali4d,hamid reza toroghi,javadf73,li@,Matin22,Moein Zeraati,Reza Rafie,SajjadLeymer,مرتضی,علیرضا
    rezaansari آنلاین نیست.

6. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    1,518
    1,896 بار تشکر شده در 706 پست
    2015/01/15, 10:57 #26
    نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضی نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید دوست من آقای Matin22 .
    متین جان آقا جواد درست می گوید
    آدم نباید اینقدر زود جبهه بگیرد ، آدم باید نصیحت پذیر باشد ، انتقاد پذیر باشد
    کسی که نصیحت میکند دلسوز توست ، عزیزم
    و کسی که انتقاد میکند خیر خواه توست ، گلم
    متین جان آدمی موفق است که ایراد های خود را بداند و آن را اصلاح کند
    حالا این ایراد میتواند هرچی باشد : در کارت ، در اخلاق ، در گفتار در ... هرچی میتواند باشد
    اگر هم برخی از ایراد هایت را نمی دانی برو با کسی که بیشتر عمرش را با تو سپری کرده بپرس
    شاید پرسیدنش سخت باشد و ممکن هست با هر نوع لحنی جوابت را بگیری ولی به نتیجه شیرین آخرش می ارزد
    میتن جان شما دوست مایی و ما هم نمی خواهیم تو را ناراحت کنیم
    مرسی مرتضی جون ....... تو خیلی خوبی در هر نظر

- - - - - - - - - -این ارسال توسط مطلب زیر به روز رسانی شده است.- - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaansari نمایش پست ها
    سلام متین جان
    در مورد آموزش نذاشتن،فقط میتونم بگم معذرت میخوام و واقعا وقت نمیکنم.چون همین حالت عادی چهار پنج ساعت بیشتر در شبانه روز نمبخوابم
    در مورد بقیه حرفات و نظرات در مورد من ترجیح دادم یکی از پیام هامو به تو بذارم اینجا که بقیه قضاوت کنن که جمله های اخر مسیج به نظرات شما نسبت به من میخوره.
    البته متن کلی مسیج هم شاید به درد یه عده از دوستان بخوره،صرفا یه پیشنهاده از طرف من که خودم تازه کارم
    متن مسیج:

«اولا تو لطف داری وگرنه من حرفه ای نیستم
    فقط چند توصیه میکنم به عنوان یه برادر
    1-کارات رو زود به زود آپلود نکن.هر موقع یه کاری میزنی نمونه هاش رو توی اینترنت سرچ کن.کارهای خفن رو ببین.بعد ببین کدوم تکنیکاش رو تو میتونی روی کارت پیاده کنی
    2-به سایتای بزرگ برای بدیدن نمونه کار سر بزن.
    3-هدفت رو انتخاب کن. مثلا ببین میخوی انیماتور شی یا مدلینگ کار کنی یا رندمن یا موشن گرافیست
    مثلا من یک سال دنبال موشن گرافیکم و کارهایی که مدلینگ و رندر بود و میذاشتم توی سایت صرفا تست هایی بود که توی چند روز انجام دادم و برای این بود که حداقل یه نیم تسلطی هم روی مدلسازی داشته باشم
    4-با توجه به هدفت فقط آموزشها رو پیگیری کن
    5-آموزشهای grayscalgorilla کاملترین مرجعه.یعنی اگه همه آموزشاشو ببینی و کار کنی،بی شک جزو بهترینای ایران میشی
    6-تا اونجا که میتونی به کارات گیر بده و بیشتر روشون کار کن.قبل از آپلود به چند نفر نشون بده تا عیبای اولیه شو ببینن و بهت بگن.فراموش نکن آپلود باعث میشه کارت توی شناسنامه عمومیت بمونه
    7-فعلا دنبال کار پولی نباش،موقعی که دستت پر شه خیلی میان واسه کار پیشت و سفارش زیاد بهت میدن.ولی کاملا به شرطیه که خودتو ساخته باشی که توی کار کم نیاری

خلاصه با این سنت خیلی جلویی و بی شک با انتخاب هدف اصلیت خیلی میتونی بهتر از اون چیزی که فکر کنی بدرخشی.از یه طرف هم کارت خیلی سخته چون خیلی دارن این سمت میان ولی مطمئنا با پشتکارت میتونی خیلی بهتر کار کنی

هر موقع هم خواستی کارت رو بفرست تا به عنوان یه جزیی از این انجمن نقد کارت رو واست بفرستم
    موفق و موید باشی»

موفق باشی
    ویرایش توسط Matin22 : 2015/01/15 در ساعت 10:59
    2 کاربر مقابل از Matin22 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . li@,مرتضی
    Matin22 آنلاین نیست.

7. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    610
    2,370 بار تشکر شده در 700 پست
    2015/01/16, 01:00 #27
    سلام دوستان خسته نباشید
    گویا در نبود من باز هم در انجمن حرف و داستان هایی پیش امده ! بعضی از دوستان بهم پیام دادن که حمید بیا و ببین چه خبره ! به قران قسم نبود من نه به خاطر کاربران بوده نه به خاطر بی توجهی از طرف دوستان به پست ها و ....
    من اگه از اول انتظار تشویق و تشکر داشتم کاری انجام نمی دادم و
    الان هم دلیل نبودن من بیشتر نداشتن وقت و مشکلات زندگی هست نه هیچ چیز دیگه !

متین جان من از شما انتظار نداشتم هر جای از من اسم ببری و از پیش خودت از طرف من حرفی بزنی ! من مجبور شدم که این وقت شب ! بیام و این پست ها رو بخونم و ناراحت بشم !
    واقعا ازت ناراحت شدم !
    اسم هر شخص حتی خیلی بی اهمیت هم باشه ولی کپی رایت داره !! هر جایی که نباید که استفاده کنی و داخل هر بحثی شاید طرف راضی نباشه ! من اگه مشکلی با کسی یا چیزی داشتم همون جا همون وقت هایی که بودم گفتم الان که نیستم لطفا اسم منو داخل این گونه درگیری ها نیار .. چیزی رو خواستم بگم خودم میام و می گم

لطفا به جای این بحث ها فقط تمرین کنید و تمرین و به فکر راه درآمدی و لذت بردن از هدف و کاری که می کنید باشید نه این گونه بحث ها .... انرژی خودتون رو هدر ندید ....

راستی من بیشتر فیسوبک هستم اگه دوستان خواستن افتخار بدن من اونجا در خدمتشون هستم ... البته خیلی از دوستان اونجا هستن و جویای حالشون هستم خیلی دوستان عزیز هم اینجا هستن که من خیلی دوستشون دارم ولی خب کم لطفی می کنن و خبری از ما نمی گیرن ! توی فیسبوک hamid reza toroghi سرچ کنیم من میام !
    ویرایش توسط hamid reza toroghi : 2015/01/16 در ساعت 16:53
    8 کاربر مقابل از hamid reza toroghi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali4d,Hadi Fathipour,javadf73,li@,Qasem Fabrik,SajjadLeymer,مرتضی,علیرضا
    hamid reza toroghi آنلاین نیست.

8. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    4,362
    1,199 بار تشکر شده در 509 پست
    2015/01/16, 03:44 #28
    سلام خسته نباشید دوست من آقای hamid reza toroghi .
    آقای طرقی واقعا خوشحالم که دوباره شما را در انجمن میبینم
    واقعا نمی دونم چطوری خوشحال بودنم را صابت کنم
    3 کاربر مقابل از مرتضی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali4d,hamid reza toroghi,li@
    مرتضی آنلاین نیست.

9. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    688
    517 بار تشکر شده در 210 پست
    2015/01/16, 11:51 #29
    حمیدرضا جان تو عزیزی چه تو انجمن باشی چه نباشی
    اینقدر محبت داشتی به بچه های انجمن که هیچ جوری از دلمون بیرون نمیری
    هر جا هستی و هر کاری میکنی موفق و پیروز باشی
    4 کاربر مقابل از Hadi Fathipour عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali4d,hamid reza toroghi,li@,مرتضی
    Hadi Fathipour آنلاین نیست.

10. تاریخ عضویت
    Jan 2015
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    0
    33 بار تشکر شده در 12 پست
    2015/01/16, 15:52 #30
    حمید جان ما دوست داریم
    4 کاربر مقابل از amirabbas414 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali4d,hamid reza toroghi,li@,مرتضی
    amirabbas414 آنلاین نیست.

صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین