نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: قوانین عمومی

 1. تاریخ عضویت
  Jan 1970
  نرم افزار من
  After Effects
  نوشته ها
  1,589
  تشکر ها
  1,931
  4,485 بار تشکر شده در 1,171 پست

  قوانین عمومی

  #1 2014/07/06, 20:38
  قوانین اساسی فعالیت در انجمن های تخصصی ایمان وی اف ایکس

  1. انتخاب نام کاربری مناسب از ملزومات شروع فعالیت در انجمن های تخصصی ایمان وی اف ایکس است. در صورت استفاده از کلمات نا مناسب به عنوان نام کاربری ، ناچار به حذف آن خواهیم بود.

  2. توجه داشته باشید که استفاده از نام کاربری شرکت ها یا موسسات فعال در زمینه جلوه های ویژه تنها برای نمایندگان رسمی شرکت های مذکور مجاز میباشد. و در صورت استفاده از نام تجاری شرکت های فعال در این عرصه توسط افراد غیر ، نام کاربری مذکور ویرایش خواهد شد." شرایط اخذ نماینده رسمی شرکت ها "

  3. ساخت بیش از یک نام کاربری توسط هر کاربر ممنوع بوده و این مهم همواره به صورت نرم افزاری در حال برسی است . در صورت شناسایی یبش از یک نام کاربری متعلق به یک کاربر ، تمامی آنها حذف و کاربر مذکور از فعالیت در انجمن های تخصصی ایمان وی اف ایکس محروم میشود.

  4. در هنگام ساخت امضاء شخصی به حقوق دیگر استفاده کنندگان از انجمن احترام بگذارید. استفاده از عکس یا متن با سایز غیر متعارف و استفاده از جملات نامناسب یا مغایر با با شئونات ملی یا مذهبی ممنوع بوده و ناچار به ویرایش آن خواهیم بود همچنین به صلاح دید تیم مدیریتی با کاربر متخلف برخورد میشود.

  5. اخلاق مداری از اصول فعالیت در انجمن ایمان وی اف ایکس است. کاربران موظف به رعایت اصول اخلاقی در ارسال های خود هستند ، در غیر اینصورت ملزم به برخورد با ارسال های مغایر هستیم .

  6. توجه به این نکته الزامیست که مسئوليت تمامي فايل های كه از طريق انجمن مبادله مي شوند بر عهده كاربران ارسال کننده و دریافت کننده مي باشد و انجمن های تخصصی ایمان وی اف ایکس در زمينه کامل بودن یا ويروسي نبودن آن ها هيچگونه تعهدي ندارد.

  7. بهترین و سریعترین راه برای دستیابی به پاسخ سوالات ایجاد تاپیک های کامل با شرح صحیح سوال و در مکان مناسب است. لطفا از درخواست پاسخ در پیام خصوصی به شدت به حذر باشید زیرا صندوق پیام خصوصی هر شخص محیط خصوصی فرد بوده و ارسال سوالاتی که میتوان در انجمن به پاسخ آن ها رسید تعرض به حریم شخصی کاربران است.

  8. لطفا براي حفظ امنيت و آرامش بيشتر ، همچنین احترام به سایر کاربران ، جهت گرفتن پاسخ سوالات خود صرفا از تاپیک های موجود در انجمن ها استفاده نماييد . در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق پیام خصوصی ، تماس تلفنی ، ايميل ، چت و يا هر روش ديگري ارتباط داشته باشيد ، انجمن های تخصصی ایمان وی اف ایکس هيچ گونه تعهدي برای همکاری در زمینه رفع مشكلات احتمالي نخواهد داشت.

  9. انتخاب مکان مناسب برای ایجاد موضوعات جدید تاثیر بسزای در حفظ نظم انجمن دارد . بنابراین ، در انتخاب مکان صحیح همیشه نهایت حساسیت را به خرج دهید تا ناچار به جابه جای های مکرر نباشیم همچنین توجه داشته باشید که حفظ نظم و آرامش انجمن مهمترین مسئله برای مدیران است و بی توجهی به این مورد میتواند به مسدود سازی نام کاربری شما بی انجامد.لازم به ذکر است در صورت عدم آشنایی با محیط انجمن همواره میتوانید از عزیزان [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] راهنمایی بخواهید.

  10. انتخاب عنوان مرتبط با موضوع های ایجاد شده امریست الزامی . عنوان موضوع دریچه ایست به هدف موضوع ارسالی توسط شما ، بنابراین همیشه مرتبط ترین عنوان را برای موضوع های خود برگذینید. همچنین استفاده از کاراکتر های اضافه در عنوان ممنوع بوده ؛ در غیر این صورت ناچار به ویرایش آن خواهیم بود.

  11. لطفا تمام مطالب خود را با زبان شیرین پارسی درج نموده و از به کار بردن عبارات و الفاظ مغایر با فرهنگ ایرانی جدا خودداری نمایند.

  12. همواره به مسائل و قوانين جمهوري اسلامي ایران و شرع اسلام در ارسال های خود دقت داشته باشید. و از قرار دادن مطالب یا تصاوير مغایر با آن ها جدا خودداري فرماييد . مسئولیت عدم توجه به این موارد تماما بر عهده کاربرارسال کننده بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه انجمن های تخصصی ایمان وی اف ایکس و مدیران آن نمی باشد.

  13. ویرایش بنیادین موضوعات یا حذف کلی پست ها اکیدا ممنوع بوده و انجام این کار تحت هر شرایطی به 10 روز عدم دسترسی کاربر متخلف به انجمن می انجامد. این اقدام صرفا توهین به سایر شرکت کنندگان در موضوعات تلقی میشود و باعث ایجاد از هم گسیختگی موضوعات و ارسال های کاربران میشود.


  14. ایجاد یا ارسال موضوع یا پست های تکراری ؛ مخل نظم انجمن بوده و ممنوع است . ارسال های مشابه به سرعت حذف و با کاربر متخلف برخورد میشود. همواره قبل از ارسال موضوع جدید با بهره گیری از جست و جوی انجمن نسبت به عدم وجود موضوع یا پست مشابه قدیمی اطمینان حاصل کنید .

  15. ذکر منبع مطالب یا درج نام نویسنده ، از الزامات درج مطالب از منابع دیگر در انجمن های تخصصی ایمان وی اف ایکس است . احترام به حقوق نویسندگان از اصول فرهنگ وب پارسی است . لطفا در نیل به این هدف با ما همراه شوید .

  16. لازمه پیشرفت ، قدرت در ارسال پاسخ های کامل است . بنابرهمین اساس استفاده از هرگونه جملات دلسرد کننده در پاسخ دهی به سوالات ممنوع بوده و با کاربر متحلف برخورد میشود. هدف اصلی انجمن های تخصصی ایمان وی اف ایکس پاسخ دهی به سوالات کاربران است و در راه رسیدن به این هدف سطح سوال ، مطرح نیست. ( همه ما روزی آماتور بودیم )

  17. هر گونه ارسالی که حاوی محتوای مفید نباشد اسپم تلقی شده . وارسال آن ممنوع است. اینگونه پست ها بلافاصله حذف و در صورت تکرار ؛ تخلف کاربری ثبت خواهد شد همچنین در صورت بی توجهی ؛ به مسدود سازی نام کاربری " اسپمر " می انجامد

  18. کلیه ارسال های که حاوی محتوای مفید نباشد یا بی ارتباط با موضوع ارسالی باشد یا بار علمی برای سایر کاربران نداشته باشد اسپم تلقی میشود.
  تکرار يك سوال و يا يك تاپیک در انجمن هاي مختلف اسپم تلقی شده و علاوه بر حذف ارسال های زائد ؛ دسترسی کاربر اسپمر به انجمن های تخصصی ایمان وی اف ایکس مسدود میشود.

  19. توهین یا تخریب به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در انجمن های تخصصی ایمان وی اف ایکس جایی ندارد. از ابتدایی ترین اصول حرفه ای بودن توانایی حفظ آرامش و پیشبرد امور بدونه توهین یا تخریب است . اقدام به توهین یا تخریب به هر طریقی منجر به برخورد مدیریتی خواهد شد.

  20. لطفا مد نظر داشته باشید هرگونه بحثي که موجب انحراف تاپيک ها از مسير اصلي خود شود و به نوعي برخلاف قوانين انجمن های تخصصی ایمان وی اف ایکس باشد در صورت تشخيص مديران ، تاپيک و يا بحث هاي اضافه آن حذف خواهند شد . بنابراين کاربران موظف هستند از تاپيک هاي خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگيري نمایند. همچنین همواره میتوان با بهره گیری از گزینه گزارش (بند 23) از مدیران نسبت به پاکسازی تاپیک ها درخواست کمک کرد.

  21. تنها راه برای تشکر کردن از سایر کاربران صرفا استفاده از [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] موجود در گوشه سمت راست هر پست است . چنانچه برای تشکر کردن اقدام به ارسال پست نمایید ، پست مذکور اسپم تلقی شده و علاوه بر دریافت تخلف کاربری ، پست شما به ناچار حذف می گردد.

  22. لطفا توجه داشته باشید که چنانچه تاپيک و يا پيغامی از کاربران توسط مديري حذف و يا ويرايش شد ، در صورت داشتن سوال در اين رابطه ، بعد از مرور قوانین و در صورت عدم دریافت پاسخ از مطالعه قوانین ، از طریق پيغام خصوصي مورد را با مدیر اقدام کننده پیگیری کنید. توجه داشته باشید که مطرح کردن سوال در اين رابطه در انجمن هاي عمومي ممنوع بوده و آن ارسال و يا تاپيک زائد سريعا حذف خواهد شد و شما نيز جواب سوال خود را دريافت نخواهيد کرد.

  23. جهت همکاری با مدیران انجمن های تخصصی ایمان وی اف ایکس و ارتقای روز افزون سطح انجمن ؛ همچنین پیوستن به تیم مدیریتی انجمن ، در صورت مشاهده هر گونه از ارسال های مغایر با این قوانین هرچه سریعتر نسبت به [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] اقدام کنید. توجه داشته باشید که درصد صحت گزارش ارسالی از طرف شما ؛ نشان از واقف بودن شما بر قوانین انجمن است و این اصل برای پیوستن به تیم مدیریتی انجمن بسیار حائز اهمیت میباشد.

  24. در صورت داشتن انتقاد از رفتار يک کاربر در انجمن به وسيله گزینه گزارش (بند 23 ) موضوع را براي مدير انجمن مربوطه شرح دهید تا در صورت لزوم تذکرات لازمه به کاربر مورد نظر داده شود. چنانچه انتقاد و يا اعتراض نسبت به عملکرد يا رفتار مديري در انجمن داريد ، لطفا آن را فقط از طريق پيغام خصوصي براي مدیر کل انجمن ( [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] ) ارسال نمائيد تا به موضوع رسيدگي و در صورت لزوم تذکرات لازم انجام شود.

  25. توجه داشته باشید که هر گونه تلاش برای آسیب رساندن به انجمن اعم از محتوایی و یا ایجاد اختلال در پایداری انجمن ، یا هر گونه تلاش برای بر هم زدن نظم کلی انجمن و انحراف آن از مسیر اصلی ، تخلف محسوب شده و در صورت مشاهده موارد اینچنی قطعا کاربر متخلف با قطع دسترسی دائم مواجه می شود. از همه کاربران خواهشمندیم نهایت همکاری را داشته باشند.

  26. توجه داشته باشید که تنها افرادی به عنوان مدیر وظیفه مدیریت بر بخش های از انجمن تخصصی ایمان وی اف ایکس را دارند که نام کاربری آنها در این صفحه " [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] " درج شده باشد . لطفا همیشه با مراجعه به لینک مذکور از آخرین تغییرات تیم مدیریتی انجمن های تخصصی ایمان وی اف ایکس مطلع باشید.

  27. توجه داشته باشید که قوانین فعالیت درانجمن های تخصصی ایمان وی اف ایکس ممکن است در هر لحظه و بنا به تشخیص و صلاحدید مدیران انجمن تغییر کند ، بنابراین مسئولیت آگاهی از آخرین تغییرات و باخبر شدن از جزئیات قوانین تماما متوجه کاربران بوده و هیچ مسئولیتی متوجه مدیران انجمن ایمان وی اف ایکس نمی باشد.

  28. دقت کنید با عضویت در این انجمن ، شما مسئوليت کلیه رفتارها و ارسال هاي خود را به عهده خواهيد گرفت . در صورتي که قوانين مذکور را رعایت نکنيد به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب کاربری شما از انجمن های تخصصی ایمان وی اف ایکس حذف خواهد شد.
  ...............
  ...............
  ...............
  قوانین به همت مدیر محترم " [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] " تنظیم شده و به مرور زمان تکمیل خواهد شد
  18 کاربر مقابل از Iman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali4d,damon711,DaniCGI,Dena Studio,goldeng,h.davoudi,Matin22,Moein Zeraati,Morteza,mostaAr,mpraptor,Qasem Fabrik,Reza Rafie,saeedhhhhh,Saeid.hp,SajjadLeymer,Yaser,سید علی محمودی
  Iman آنلاین نیست.

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1