صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 52

موضوع: سری آموزش های نرم افزارهای سینمایی ادوبی

1. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    1,292
    1,143 بار تشکر شده در 383 پست
    2014/09/09, 00:37 #11
    جا داره تشکر ویژه بدون دکمه از شما بکنم
    اگر آموزش ها ادامه داشته باشه خیلی ممنون میشیم
    واقعا آدم هر چی یاد میگره
    بازم هیچی بلد نیست
    3 کاربر مقابل از javadf73 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali 221,Morteza Fathollahi,Yaser
    javadf73 آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Premiere Pro
    تشکر ها
    161
    342 بار تشکر شده در 154 پست
    2014/09/09, 11:51 #12
    ممنون آقای فتح اللهی
    2 کاربر مقابل از Sheibani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali 221,Morteza Fathollahi
    Sheibani آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    تشکر ها
    94
    488 بار تشکر شده در 91 پست
    2014/10/09, 12:25 #13
    ویدئویی از افتتاحیه کنفرانس مکس 2014 ادوبی به پست اول اضافه شد. نسبت به افتتاحیه سال پیش با صفحات و پرده های چرخان چشمگیرتر هست...
    4 کاربر مقابل از Morteza Fathollahi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali 221,h.davoudi,p.mozayan,Yaser
    Morteza Fathollahi آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    تشکر ها
    94
    2014/10/26, 00:28 #14
    ویدئوی جدید منتشر شد. (01) بررسی ویژگی های جدید نرم افزارهای سینمایی ادوبی در جدیدترین آپدیت ادوبی: 2014.1
    3 کاربر مقابل از Morteza Fathollahi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali 221,h.davoudi,p.mozayan

5. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    444
    169 بار تشکر شده در 71 پست
    2014/11/30, 21:43 #15
    واقعا اگه واسه تک تک پست هاتون ،تک تک کاربرای سایت کامنت تشکر بزارن بازم کمه
    کاربر مقابل از p.mozayan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: Morteza Fathollahi
    p.mozayan آنلاین نیست.

6. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    5,285
    1,631 بار تشکر شده در 699 پست
    2014/11/30, 23:17 #16
    آقا مرتضی دست گلت درد نکنه واقعاً ممنون خسته نباشی با این آموزشای خوبی که ارائه میدی
    الهم عجل لولیک الفرج
    کاربر مقابل از li@ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: Morteza Fathollahi
    li@ آنلاین نیست.

7. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    تشکر ها
    94
    2014/12/05, 11:56 #17
    دوستانی که هنوز به فکر گرفتن یه کارت گرافیک قدرتمند برای افترافکت هستن و به تاثیر ناچیز کارت گرافیک تو افترافکت باور ندارن:
    این پاسخی هست که دو روز پیش (یعنی 2 دسامبر 2014) Todd Kopriva (که سمتشون در ادوبی After Effects product manager هست) در جواب یکی از یوزرهای فروم creativecow داده:

"As Michael indicates, After Effects uses the GPU for very little. Make your GPU buying decisions based on what you need for Premiere Pro, and you'll generally be fine for After Effects"

لینک تاپیک:
    [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]

من تو ویدئوی شماره 02 در تاپیک زیر به شکل مفصل در مورد تاثیر کارت گرافیک تو افترافکت صحبت کردم:

و در ویدئوی شماره 02 در تاپیک زیر در خصوص تاثیر کارت گرافیک تو پریمیر پرو:
    6 کاربر مقابل از Morteza Fathollahi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali 221,damon711,hosseinvfx,jafar68,Reza Rafie,Sheibani

8. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    تشکر ها
    94
    2014/12/05, 23:40 #18
    متاسفانه ورژن جدید نرم افزار پریمیر پرو (چه CC 2014 و چه CC 2014.1) باگ بسیار بدی به نام Audio Drop Out داره. همه کاربرها این باگ رو نداشتن اما خودم شخصا الان باهاش درگیرم. تو تاپیک زیر تو فروم ادوبی کاربرهایی که مشکل داشتن ، مطرح کردن و یک سری هم راه حل هایی دادن اما هیچکدوم مفید نبوده. این باگ کل فرآیند ادیت رو مختل میکنه و باعث Drop Frame و اختلال مکرر و رندوم تو Playback میشه. همونطور که از اسمش هم پیداست به Audio ها مربوط میشه. (چه ترک های صدا کلیپهای ویدئویی و چه کلیپ های صدا) این تاپیکی هست که برای این منظور ایجاد شده:
    دوستانی که چنین مشکلی رو تجربه کردن لطفا از طریق لینک زیر به ادوبی گزارش بدن تا زودتر آپدیتی واسش عرضه بشه: (دادن پست تو تاپیک بالا هیچ تاثیری نداره. کارکنان ادوبی وظیفه ای ندارن تا تاپیک ها رو چک کنن. اما صفحه Report رو هر روز بررسی میکنن)
    این یه باگ قدیمی هست که قبلا کاملا اصلاح شده بود اما ادوبی قبلا هم سابقه داشته که باگهای اصلاح شده اش دوباره ظاهر بشن.
    5 کاربر مقابل از Morteza Fathollahi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali 221,aligazboland,h.davoudi,Iman,mojtaba57

9. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    1,931
    4,485 بار تشکر شده در 1,171 پست
    2014/12/05, 23:45 #19
    نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza Fathollahi نمایش پست ها
    دوستانی که هنوز به فکر گرفتن یه کارت گرافیک قدرتمند برای افترافکت هستن و به تاثیر ناچیز کارت گرافیک تو افترافکت باور ندارن:

من GTX 770 دارم
    با غیر فعال شدن Cuda کارم واقعا تحت تاثیر قرار میگیره
    تاثیرش رو واقعا لمس کردم
    حتی زمانی که گرافیک های پائین تر داشتم هم قابل لمس بود
    [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    3 کاربر مقابل از Iman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali 221,jafar68,Morteza Fathollahi
    Iman آنلاین نیست.

10. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    تشکر ها
    94
    2014/12/05, 23:57 #20
    ایمان جان نمیدونم ویدئویی که بالا در این خصوص بهش اشاره کردم رو دیدی یا نه. همه صحبتهای من بر اساس مراجع رسمی و خود ادوبی هست. افترافکت در پردازش های مشخصی از قسمتهای مختلف کارت گرافیک (Cuda, OpenGL) استفاده میکنه. اما تو داری از یه چیز مهمتر صحبت میکنی: تجربه یوزر که مقدم و مهمتر از همه چیز هست.
    برای بررسی دقیق این موضوع باید دید تو عموما از کدوم یک از قسمتهای افترافکت استفاده میکنی و از چه پلاگینی. افترافکت فقط و فقط در رندرانجین Ray Traced خودش از Cuda استفاده میکنه و نه هیچ جای دیگه ای. اگه از Ray Trace زیاد استفاده میکنی قطعا برای تو تاثیر کارت گرافیک خیلی محسوسه. مورد دوم پلاگین ها هستن. اگه از پلاگین های Red Giant و Element 3d زیاد استفاده میکنی خب هر کدوم از اینها بر اساس نوع برنامه نویسی خودشون از کارت گرافیک یا CPU استفاده میکنن که بحثش جداست. من فقط در خصوص نسخه خام افترافکت گفتم. من متاسفانه همه دل و روده سیستم خودم رو یکجا تغییر دادم و به شکل عملی تست نکردم که برای مثال تاثیر CPU در عمل چقدر بارزه یا کارت گرافیک. اما اگه تو انقدر مجزا شانس امتحان کردن و با شرایط تست کاملا برابر داشتی یا داری ممنون میشم بیشتر در موردش بگی. خیلی از موارد فقط از طریق تست قابل نتیجه گیری هستن. برای مثال با اینکه ادوبی خودش بخشهایی از برنامه رو بر اساس Cuda و OpenGL نوشته اما تموم کارتهای گرافیکی که به عنوان Whitelist و کارتهای ساپورت شده تو سایت خودش گذاشته رو فقط و فقط بر اساس تستهایی که تو آزمایشگاه خودش انجام داده تعیین کرده. اما در خصوص بحث مشخص Cuda فقط در عملکرد Ray Trace تاثیر داره...
    ویرایش توسط Morteza Fathollahi : 2014/12/06 در ساعت 00:22
    5 کاربر مقابل از Morteza Fathollahi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali 221,aligazboland,h.davoudi,hosseinvfx,Sheibani

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین