صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23

موضوع: Reference , رفرنس برای متحرکسازی و انیمیت

1. تاریخ عضویت
    Apr 2015
    نرم افزار من
    ZBrush
    تشکر ها
    19
    14 بار تشکر شده در 14 پست
    2015/12/17, 07:21 #21
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad-rezaei نمایش پست ها
    ممنون از لطفت رضا جان.راستیت یه سایت خوب گیر آوردم که محتویاتش خیلی جالبه.ی چند روزی هست که شروع کردم به دانلود رفرنس هاش.اونقد هم زیاده که تمومی نداره.
    خوراکه آرشیو کردنه.اصلا ی چیز حیاتی واسه انیماتور هاست........
    [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    موفق و پیروز باشی
    متاسفانه فیلتره فعلا بسنده می کنیم به رفرنس هایی که شما قرار دادید بازم ممنون از قرار دادن رفرنس ها
    پایدار باشید
    کاربر مقابل از rezakako عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: mohamad-rezaei
    rezakako آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Sep 2015
    نرم افزار من
    Maya
    تشکر ها
    53
    108 بار تشکر شده در 22 پست
    2016/02/12, 21:06 #22
    با سلام و عرض ادب
    معذرت میخام از دوستان بابت مدتی که نبودم و ممنون از یاد آوری رضا جان.
    امشب رفرنس های جدید واستون آپلود می کنم .امیدوارم که مفید و کاربردی باشه.
    با تشکر

animal poses and act reference

- - - - - - - - - -این ارسال توسط مطلب زیر به روز رسانی شده است.- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -این ارسال توسط مطلب زیر به روز رسانی شده است.- - - - - - - - - -

bird

fish
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

eye
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

face act
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

hand poses
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

character poses
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    4 کاربر مقابل از mohamad-rezaei عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . DaniCGI,Hossein Tajik,rezakako,مرتضی
    mohamad-rezaei آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    Apr 2015
    نرم افزار من
    ZBrush
    تشکر ها
    19
    14 بار تشکر شده در 14 پست
    2016/02/15, 06:31 #23
    آقا سلام آقا واقعا دستتون درد نکنه بخاطراین همه رفرنس و آپلود کردن این همه عکس واقعا جای تشکر ویژه داره
    کاربر مقابل از rezakako عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: mohamad-rezaei
    rezakako آنلاین نیست.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع