نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ماد باکس یا زیبراش؟

1. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    456
    500 بار تشکر شده در 206 پست

ماد باکس یا زیبراش؟

#1 2015/09/17, 02:20
    ماد باکس یا زیبراش؟
    برای حکاکی و مجسمه سازی کدام مناسب تر هست؟

RealFlow آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    ZBrush
    تشکر ها
    66
    132 بار تشکر شده در 47 پست
    2015/09/17, 09:47 #2
    هر دو شون در کارشون خوب و عالی هستند به نظر من اگه میخواید مقایسه بهتری برای انتخاب نرم افزار داشته باشید

برید نمونه کار های هر دو نرم افزار رو ببینید از نظر من نرم افزار حکاکی خیلی مهم نیست مهم سلیقه کسیه که پشت سیستم میشینه

و ایده پردازی میکنه چون حکاکی واقعا هم لذت بخشه هم سلیه و ذوق میخواد و خیلی کار کردن میخواد

گـام اول هم برای شروع این کار یاد گرفتن کامل آناتومی بدن هر موجودی بخصوص انسان هست که کامل و علمی باشه

- - - - - - - - - -این ارسال توسط مطلب زیر به روز رسانی شده است.- - - - - - - - - -

هر دو شون در کارشون خوب و عالی هستند به نظر من اگه میخواید مقایسه بهتری برای انتخاب نرم افزار داشته باشید

برید نمونه کار های هر دو نرم افزار رو ببینید از نظر من نرم افزار حکاکی خیلی مهم نیست مهم سلیقه کسیه که پشت سیستم میشینه

و ایده پردازی میکنه چون حکاکی واقعا هم لذت بخشه هم سلیه و ذوق میخواد و خیلی کار کردن میخواد

گـام اول هم برای شروع این کار یاد گرفتن کامل آناتومی بدن هر موجودی بخصوص انسان هست که کامل و علمی باشه

2 کاربر مقابل از amin heydari عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . Qasem Fabrik,RealFlow
    amin heydari آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    Aug 2014
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    0
    377 بار تشکر شده در 166 پست
    2015/09/17, 10:39 #3
    اینده برنامه زیبراش مشخصه خصوصا تا دو هفنه دیگه ورژن 5 میاید زیبراش در حال حاظر یک برنامه کامل در زمینه مدل سازی ریتوپولژی حکاکی طراحی حو و پینت و رنردینگ هست از لحاظ یادگیری بسیار وسیع تر از مودباکسه و بسیار حرفه ای
    اناتومی هم مهمه ولی اگر استعداد داشته باشی اناتاموی تو خونته و اصلا جنبه اناتمی دیگه مهم نیست
    در ورژن 5 این برنامه گویا ریگ هم قرار بیاید که باید دید کم کم این برنامه داره کار کردن در محیط مایا و مکس رو توی خودش میاره و تمامی کارها رو میشه اینجا انجام داد البته در زمینه طراحی تا ریگ باید دید در این ورژن
    ویرایش توسط zbrush5 : 2015/09/17 در ساعت 10:41
    2 کاربر مقابل از zbrush5 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . mahmoud,RealFlow
    zbrush5 آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    Sep 2017
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    2017/09/05, 15:47 #4
    خیلیی خوب هستند ممنون من تازه 3d را شروع کردم

[فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]