صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 36

موضوع: انتقاد از اعضا

1. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    610
    2,370 بار تشکر شده در 700 پست
    2014/07/30, 14:42 #11
    آره به نظر من هم باید صبر کرد هنوز اول راه هستیم بذاریم هر کی خواست نظر بده هر کی خواست بیاد و بره ... من یکی که با شدت کار خودمو می کنم حالا 10000000000 بازدید و نظر داشته باشه پستم یا 1 عدد ! فذقی نداره ... بذار ملت مصرف کنن حالشو ببرن !
    7 کاربر مقابل از hamid reza toroghi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ahmad_v,jafar68,m.zohrabi,MD.Art,Reza Rafie,Zeppelin,امیر
    hamid reza toroghi آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    1,805
    2,677 بار تشکر شده در 864 پست
    2014/07/30, 14:42 #12
    نقل قول نوشته اصلی توسط MD.Art نمایش پست ها
    سلام عزیزان

خیلی جالب هست که دوستان انتظار دارن در کمتر از یک ماه که انجمن افتتاح شده خیلی فعال و ... غیره باشه و چند ده نفر مشغول مطلب گذاری و آموزش دهی و سوال پرسیدن و ... باشند . از همون هفته اول تهدیدات مدیریت انجمن به بستن انجمن شروع میشه و این در صورتی هست که هنوز گوگل به آدرس انجمن پیج رنک هم نداده و هنوز امکانات انجمن تکمیل نیست مثل ( ساعت انجمن ، online.php و ... ) یکم سطح انتظارات خودتون رو منطقی در نظر بگیرید .

توجه داشته باشید اگر همه کاربران اطلاعاتی مثل مدیران انجمن داشتند سطح جلوه های ویژه ایران در حد هالیوود بود و هزار سایت با اسم هایی مثل mohammadvfx rezavfx hamidvfx hosseinvfx و غیره رو راه می انداختند تا علاوه بر تبلیغات از فروش سایر محصولات هم درآمد کسب کنند و در این صورت ایمان وی اف ایکس هم مرجعی برای جلوه های ویژه نبود .
    برای شکل گرفتن و جا افتادن یک انجمن که رقبای دیگه ای هم داره و ایده ای کاملا نو نیست حداقل یک سال زمان لازم هست . هیچ کدام از انجمن هایی که الان میبینید با روزانه صدها تاپیک آپدیت میشن در ماه اول فعالیتشون شاید یک چهارم تاپیک های این انجمن رو هم نداشتن .

هر کسی هم به بخشی علاقه داره و برای مثال من علاقه مند هستم به سوالات دوستان در زمینه نرم افزار های تدوین فیلم پاسخ بدم ولی مگه چند نفر اومدن سوالی پرسیدن ؟

بحث ها و گفتگو ها و تهدیدات اینچنینی در برهه فعلی به غیر از حاشیه و تاثیر بد و بی رقبتی بیشتر ایجاد کردن روی کاربرانی که فقط مصرف کننده هستند نخواهد داشت.

مخلص دوستان - محمود

بحث اینه که این داستان توی خود سایت هم وجود داشت اونجا که 1ماه نیست افتتاح شده. 3ساله روند به همین منوال بوده محمود جان. امیدوارم در ادامه اتفاقات بسیار خوبی بیفته
    خدا هیچ وقت دیر نمی کند
    2 کاربر مقابل از Reza Rafie عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . jafar68,MD.Art
    Reza Rafie آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    تشکر ها
    30
    75 بار تشکر شده در 26 پست
    2014/07/30, 15:05 #13
    نقل قول نوشته اصلی توسط Iman نمایش پست ها

حول و حوش 350 نفری فعلا اومدن که انتظار میره بالغ بر 4 تا 5 هزار نفر از [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] بیاد
    ما با گوگل فعلا کاری نداریم ... و منظورمون هم به دریافت بازدیدکننده از طرف گوگل نبوده
    این کاربران توی سایت ایمان وی اف ایکس هم همین رفتار رو داشتن و صرفا مصرف کننده بودن
    امیدوارم انتظار نداشته باشید 350 اندرو کریمر در انجمن ثبت نام کرده باشند ، وضعیت انجمن های ایرانی با چندین سال سابقه حتی انجمن های با سابقه ای که در زمینه های غیر تخصصی ( سرگرمی و ... ) فعالیت میکنند اگر از اینجا بدتر نباشه بهتر هم نیست به مرور زمان و با همکاری دوستانه همه عزیزان انجمن جا میوفته و کاربران متوجه میشن که در این انجمن میتونند آزادانه فعالیت کنند اطلاعات خودشون رو با هم به اشتراک بزارن ، شما می بایست محیطی رو ایجاد کنید که کاربران صرفا مصرف کننده رو ترغیب کنه تا در انجمن فعالیت کنند ، ضمن اینکه تجربه ثابت کرده وقتی شما ابتدا سایت دارید و بعد اقدام به راه اندازی انجمن میکنید روال آپدیت صفحه اصلی خیلی به رونق انجمن کمک میکنه .
    8 کاربر مقابل از MD.Art عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ahmad_v,hosseinvfx,Iman,jafar68,mahmoud,Moein Zeraati,Reza Rafie,Zeppelin
    MD.Art آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    1,931
    4,485 بار تشکر شده در 1,171 پست
    2014/07/30, 15:15 #14
    امیدوارم انتظار نداشته باشید 350 اندرو کریمر در انجمن ثبت نام کرده باشند ،

صحبت های شما متین هست ... من از سال 1381-2 تا الان سایت دارم
    با خیلی از بازدیدکننده های " ImanVFX " ارتباط دارم ... بازدیدکننده ها و کاربرهای متخصص توی ImanVFX کم نیستن
    اصلا کم نیستن
    نمونه کارهایی که توی ImanVFX منتشر شده و کامنت هایی تخصصی که توی خیلی از پست های ImanVFX گذاشتن
    کاملا گواه این مطلب هست ...
    دوستان زیادی از کل ایران با من تماس میگیرن و میگن " سایت شما خیلی عالیه ...ما هر روز سر می زنیم ولی فرصت کامنت گذاشتن نداریم !!! "
    مسئله این هست که دوستان به مصرف کننده بودن عادت کردن و یک فرهنگ بسیار بد شده .....
    چطور فرصت دانلود کردن و استفاده از مطالب هست ولی فرصت شرکت کردن توی بحث ها نیست ! یا فرصت زدن روی دکمه تشکر نیست !
    البته من محتاج زدن روی دکمه تشکر نیستم ! اما ارتباط کاربرها با سایت باید دوطرفه باشه
    [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    7 کاربر مقابل از Iman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ahmad_v,ho3ein,jafar68,m.zohrabi,mahmoud,MD.Art,Reza Rafie
    Iman آنلاین نیست.

5. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    1,805
    2,677 بار تشکر شده در 864 پست
    2014/07/30, 15:26 #15
    منم دقیقا همین مدنظرم بود. واقعا خیلیا هستن که تو سایت عضو هستن و هرروز بارها و بارها که من به سایت سر میزنم می بینم که بسیار نظرات تخصصی دارن. خیلیا هم هستن که توی این انجمن حضور دارن
    اما وقتی مشارکت توی پستها حتی از طریق دیدن تعداد تشکرها روی یه پست معلوم میشه باعث میشه که ما تصور کنیم که همه فقط نگاه می کنن و حتی حضور خودشونم اعلام نمی کنن . تا چند وقت پیش همه
    منتظر فروم Imanvfx بودیم تا بتونیم آزادانه تر و بدون محدودیت باهم بحث کنیم. حالا که این فرصت ایجاد شده نباید راحت از دستش بدیم مطمئنا خود ایمان هم با صبوری که تا الان داشته از این به بعدم خودش
    هر دوطرف رو مدیریت می کنه تا به اون چیزی که مدنظر هممون هست برسیم
    ویرایش توسط Reza Rafie : 2014/07/30 در ساعت 15:27
    خدا هیچ وقت دیر نمی کند
    3 کاربر مقابل از Reza Rafie عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . Iman,jafar68,MD.Art
    Reza Rafie آنلاین نیست.

6. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    610
    2,370 بار تشکر شده در 700 پست
    2014/07/30, 15:27 #16
    امیدوارم انتظار نداشته باشید 350 اندرو کریمر در انجمن ثبت نام کرده باشند ، وضعیت انجمن های ایرانی با چندین سال سابقه حتی انجمن های با سابقه ای که در زمینه های غیر تخصصی ( سرگرمی و ... ) فعالیت میکنند اگر از اینجا بدتر نباشه بهتر هم نیست به مرور زمان و با همکاری دوستانه همه عزیزان انجمن جا میوفته و کاربران متوجه میشن که در این انجمن میتونند آزادانه فعالیت کنند اطلاعات خودشون رو با هم به اشتراک بزارن ، شما می بایست محیطی رو ایجاد کنید که کاربران صرفا مصرف کننده رو ترغیب کنه تا در انجمن فعالیت کنند ، ضمن اینکه تجربه ثابت کرده وقتی شما ابتدا سایت دارید و بعد اقدام به راه اندازی انجمن میکنید روال آپدیت صفحه اصلی خیلی به رونق انجمن کمک میکنه .
    نیک کمپل رو هم اضافه کن !! .......... ولی در کل درست می شه به مرور زمان ...
    3 کاربر مقابل از hamid reza toroghi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . jafar68,MD.Art,Zeppelin
    hamid reza toroghi آنلاین نیست.

7. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    تشکر ها
    143
    19 بار تشکر شده در 7 پست
    2014/07/30, 18:00 #17
    سلام
    اول اینکه بسیار ممنونم بابت زحمات زیاد دوستان، خصوصا آقا ایمان.
    دوم اینکه احساس میکنم برای پرشور شدن انجمن نیاز به کمی صبر، واقع بینی، تنوع در پست ها (مثلا به قصد استفاده ی افراد مبتدی مثل من)، ایجاد انگیزه در مبتدیان، پاسخ به سوالات (با زبانی دوستانه، طوری که آدم احساس کنه از دوستِ نزدیکش پرسیده).
    یادم میاد چندین وقت پیش، در مورد استفاده و تفاوت افترافکت و نیوک (فکر کنم تو زمینه ی کامپوزیت) از آقا ایمان یه سوال پرسیدم، ایشون هم چیزی گفتند که مفهومش تقریبا اینچنین بود: میتونی خودت نصب کنی و امتحان کنی.
    من کلا حرفه ای نیستم و کار اصلیم هم خیلی به این موارد ربط نداره اما تا حدود زیادی علاقه دارم و دوست دارم این مباحث رو یاد بگیرم و تا جایی که بتونم استفاده کنم.
    یه سوالی هم تو همین انجمن پرسیدم که اون طرفا پشه پر نزد!
    در کل باز هم ار آقا ایمان و بقیه ی دوستانی که در انجمن فعالیت میکنند ممنونم
    من هم اگر چیزی در چنته داشتم دریغ نمیکنم
    و مطمئنم به زودی همه چیز رو به راه میشه
    7 کاربر مقابل از ahmad_v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . hosseinvfx,Iman,jafar68,mahmoud,Moein Zeraati,Reza Rafie,SajjadLeymer
    ahmad_v آنلاین نیست.

8. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    5,285
    1,631 بار تشکر شده در 699 پست
    2014/07/30, 20:51 #18
    من خیلی آماتورم که بخوام مطلب بزارم اما هرپستی رو میخونم یا میبینم نظر میدم انشاالله که بتونم جزو کسایی باشم مطلب هم بزارم
    الهم عجل لولیک الفرج
    5 کاربر مقابل از li@ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . hosseinvfx,Iman,jafar68,Reza Rafie,SajjadLeymer
    li@ آنلاین نیست.

9. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    تشکر ها
    81
    45 بار تشکر شده در 19 پست
    2014/07/31, 00:16 #19
    آقا ایمان اندکی صبر سحر نزدیک است...نیت خیرت پشتوانه ی بزرگ شدن فرومه...توقعت از همه یه جور نباشه...ولی چشم تلاشمون رو 10 براربر میکنیم.
    4 کاربر مقابل از ho3ein عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . jafar68,li@,Reza Rafie,SajjadLeymer
    ho3ein آنلاین نیست.

10. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    تشکر ها
    23
    21 بار تشکر شده در 13 پست
    2014/07/31, 00:31 #20
    آقا ناراحتی نداره که.تروخدا بیاید به جای گله گذاری فنی صحبت کنیم.
    2 کاربر مقابل از امیر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . jafar68,Reza Rafie
    امیر آنلاین نیست.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین