صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 36

موضوع: انتقاد از اعضا

1. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    تشکر ها
    127
    138 بار تشکر شده در 79 پست
    2014/08/01, 15:24 #21
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid reza toroghi نمایش پست ها
    آره به نظر من هم باید صبر کرد هنوز اول راه هستیم بذاریم هر کی خواست نظر بده هر کی خواست بیاد و بره ... من یکی که با شدت کار خودمو می کنم حالا 10000000000 بازدید و نظر داشته باشه پستم یا 1 عدد ! فذقی نداره ... بذار ملت مصرف کنن حالشو ببرن !
    باهاتون موافقم شدید
    چون واقعا نمیشه همه رو مجبور کرد که بیان کامنت بزارن یا بخشی از تجربیاتشون رو در اختیار دیگران بگذارند
    2 کاربر مقابل از m.zohrabi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . MD.Art,مرتضی
    m.zohrabi آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Aug 2014
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    0
    4 بار تشکر شده در 2 پست
    2014/08/13, 20:52 #22
    سلام و خسته نباشد
    ممنون از فروم خوبتون خیلی وقت دنبال همچین جایی بودم.
    یه درخواست دارم ازتون.
    من اصلا به برنامه نویسی سایت آشنا نیستم ولی نمیدونم مدیران بعضی سایت ها چیکار میکنن که فرومشون توی اپلیکشین Tapatalk قابل استفاده هست.
    Tapalak یک اپلیکیشن برای iPhone iPad Androind و WindowsPhone هست که کار کردن با فروم رو خیلی راحت میکنه و از شلوغ بودن فرو رو سر و سامان میده.
    اما الان دیدم انجمن شما توی Tapatalk سرچ نمیکنه میخواستم بدونم اگه اطلاعاتی ازش دارید و امکانش راحت هست این قابلیت رو فعال کنید.
    ممنونم
    3 کاربر مقابل از Hesami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . Morteza,Reza Rafie,SajjadLeymer
    Hesami آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    1,518
    1,896 بار تشکر شده در 706 پست
    2014/10/31, 15:01 #23
    واقعا درسته هیچ کس نمیاد یکم فعالیت کنه
    ترس دارن از اینکه علمشون رو به بقیه بدن !!!!
    3 کاربر مقابل از Matin22 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . li@,SajjadLeymer,مرتضی
    Matin22 آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    Aug 2014
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    0
    377 بار تشکر شده در 166 پست
    2014/10/31, 16:00 #24
    عز یزان چند نکته هست
    1 عملکرد من در سایت معلوم بوده و به نوعی یک تخریب کننده بودم و به نوعی چون دارم کارهای پایانی تکمیلیممرو انجام میدم بعد از خستگی میام سر میزنم ولی چند مشکل وجود داره در این سایت از دید خودم میگم
    اول اینکه این سایت شده افتر و سینما فردی و مخاطبین خودشو داره
    دوم اگر دقت کننید سوالها اکثرا سطحی هست و و از طرفی افرادی هم که میاند ممکنه خیلیها تازه کار باشند سوم اگر دقت کرده باشین در گزشته هر وقت من بخثیرو به چالش میکشندم بعضیها با چندین اسم میامند نظر میداند خوب این خودش نشون میده مباحث چالش دار همیشه انگیزه برای افراد داشته
    نکته دیگر هنوز کاستیهای داره سایت به نوعی نمیشه گفت ربطی بهع مطالب علمی داره یا نه باید تغیرات کلی باشه فرظا در سایتی استخدام نیروی و یا کار طرف میاد رزومه میده یا در سایتی نمونه کارها فقط هست و یا در سایتی فقط مشکلات هست در این سایت اصلا هدف مشخص نیست
    کاربر مقابل از zbrush5 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: sabi_s
    zbrush5 آنلاین نیست.

5. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    1,931
    4,485 بار تشکر شده در 1,171 پست
    2014/10/31, 19:29 #25
    نقل قول نوشته اصلی توسط zbrush5 نمایش پست ها
    در این سایت اصلا هدف مشخص نیست
    هدف بحث و گفتگو توی زمینه های مختلف vfx هست
    ایجاد تعامل بین افراد فعال در شاخه های مرتبط هست
    و ......
    اهداف مشخصه ..... ولی خب استقبال نمیشه .....
    95 درصد افراد انجمن تقریبا تماشاچی هستن ... و این واقعا تاسف بار هست
    ....
    هزینه کردم انجمن رو راه اندازی کردم
    انواع و اقسام فایل های تقریبا مرتبط رو هم بصورت رایگان در انجمن برای دانلود میزاریم
    خیلی از دوستان هم محبت میکنن آموزش میسازن
    هر کاری برای پربار شدن انجمن کردیم ولی ............
    ویرایش توسط Iman : 2014/10/31 در ساعت 19:34
    [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    9 کاربر مقابل از Iman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . li@,mahmoud,Matin22,Moein Zeraati,mojtaba57,Reza Rafie,Reza64,sabi_s,مرتضی
    Iman آنلاین نیست.

6. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    5,285
    1,631 بار تشکر شده در 699 پست
    2014/10/31, 20:07 #26
    هدف مشخصه،بقول آقا ایمان بیشتر دوستان تماشاچی هستن متاسفانه
    الهم عجل لولیک الفرج
    کاربر مقابل از li@ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: مرتضی
    li@ آنلاین نیست.

7. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    1,805
    2,677 بار تشکر شده در 864 پست
    2014/10/31, 21:36 #27
    یه سری از مطالبی که توی این انجمن قرار داده شد بعید می دونم جای دیگه بشه پیداش کرد. خیلی از این مطالب حاصل تجربه دوستان بعد مدتها کار و تلاش بوده که به راحتی به دست نیومده. اما بدون منت اینجا قرارش میدن. حتی زمانی که بعضی انجمنهای مطرح که الان خیلی دیگه به روز نیستن هم فعال بودن اینهمه مطالب خوب و به روز توی موضوعاتشون نبود. اما واقعا انقدر دوستان کم لطفی کردن توی شرکت در مباحث و گفتگوها که اون دوتسان ناامید شدن و دیگه مطلبی نزاشتن. واقعا راه دیگه ای به نظر من نمی رسه ک انجمن پربار شه مگه اینکه خود دوستان همت کنن
    خدا هیچ وقت دیر نمی کند
    3 کاربر مقابل از Reza Rafie عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . li@,Moein Zeraati,مرتضی
    Reza Rafie آنلاین نیست.

8. تاریخ عضویت
    Aug 2014
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    0
    377 بار تشکر شده در 166 پست
    2014/10/31, 22:43 #28
    ببینید افرادی که میخوان فعالیت کنند
    این سایت هم اخبار روز نرم افزارها رو میگه بهتر افراد هر چند زبان انگلیسی مهمه اخبار و نرم افزارها رو که به روز هست و هر روز گفته میشه به فارسی ترجمه کنند و تو این سایت بگزارند
    این سایت مربوط به نرم افزارها و فیلمهای که به صورت دمو و توضیحاتی گفته میشه
    این دو سایت معمولا کلیه اخبار ها هست حالا اگر افراد هر روز این اخبار رو منشر کنند روند سایت معکوس میشه متاسفانه این سایت در اخبار دیر عمل میکنه و معمولا با تاخیر زیاد حالا میگزاریم به خاطر اینکه فشار بر یک نفر هست و به لطف همه میشه به روز موند
    نکته دیگه سوالات هست که اکثرا غیر تخصصی و سطحی هست به نظر من باید ترکیب بندی بشه
    سوم ساخت یک بانک اطلاعاتی افراد حال با چه برنام ه ای کار کردند اینها میتونه برای افرادی که جویا کار . کارفما هستند مفید باشه
    این چند نکته اگر انجام بشه این سایت روند قدرتمندی پیدا کنه و نکته دیگه بهتر است به اخبار و حاشیه های در ایران برسی بشه مثل نمایشگاه ها رویدادهای صدا سیما و غیره
    تمامی اینها در این سایت کمه واصلا نیست اگر این گونه پیش برید مخاطبین زیاد میشند و شک نکنید سایت یک جون تازه میگیره
    من متاسفانه خیلی درگیر کارای خودم هستم تا تمام بشند وگرنه کمک حال میشدم
    ویرایش توسط Iman : 2014/10/31 در ساعت 22:50
    2 کاربر مقابل از zbrush5 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . li@,مرتضی
    zbrush5 آنلاین نیست.

9. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    95
    202 بار تشکر شده در 38 پست
    2014/11/02, 11:45 #29
    سلام به همه ی دوستان و آقای براتی عزیز...
    نکات مورد بحث در این زمینه خیلی زیاد هست، منم با نظر آقای براتی کاملا موافق هستم چرا که خیلی ها استفاده مجانی رو به تشکر کردن و یا پرداخت پول ترجیح میدن...
    تقریبا این مسئله در تمامی سایت های ایرانی دارای فروم صدق میکنه و انکار ناپذیر هم هست، در سایت خود ما هم با این قضیه روبرو هستیم و این در حالی هستش که برای تهیه ی آموزش های فارسی به صورت رایگان وقت و هزینه ی بسیار صرف میشه و عده ای هم از این آموزش ها استفاده میکنن بدون اینکه نظری بدن ( البته منظور من همه نیست چرا که در این بین هستند افرادی که لطف خیلی زیادی به ما دارن )
    ولی گاهی اوقات برای خودم سوال پیش میاد که آیا من با توجه به اینکه شغل دیگه ای دارم و فقط به دلیل علاقه وارد این عرصه شدم، باید توقعی از دیگران داشته باشم؟؟؟
    طبیعتا در نگاه اول جواب مثبت خواهد بود که تبعات خاص خودش رو به همراه داره که از اونها میتونم به ناامیدی از ادامه کار و اعصاب خوردی اشاره کنم...
    ولی وقتی منطقی به قضیه نگاه میکنم میبینم اصلا ارزش نداره که ذهن خودم رو درگیر مسائل حاشیه ای کنم، همین چند نفری که قدر میدونن انرژی لازم رو برای ادامه کار به من میده، درسته که شاید این انرژی کافی نباشه...
    به هر حال امیدوارم هرچه سریعتر این مشکلات بر طرف بشه...

با تشکر از تک تک عزیزان...
    5 کاربر مقابل از Shahrokh Jahanzadeh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . Iman,jafar68,li@,Moein Zeraati,مرتضی
    Shahrokh Jahanzadeh آنلاین نیست.

10. تاریخ عضویت
    Dec 2014
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    2014/12/04, 15:21 #30
    سلام لطفا دسترسی رو باز کنید من تازه عضو شدم
    mahsa آنلاین نیست.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین