صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36

موضوع: انتقاد از اعضا

1. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    1,931
    4,485 بار تشکر شده در 1,171 پست
    2014/12/04, 17:38 #31
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa نمایش پست ها
    سلام لطفا دسترسی رو باز کنید من تازه عضو شدم
    کدوم دسترسی ؟!
    [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    2 کاربر مقابل از Iman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . Moein Zeraati,SajjadLeymer
    Iman آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    تشکر ها
    225
    45 بار تشکر شده در 15 پست
    2014/12/05, 01:05 #32
    نقل قول نوشته اصلی توسط Iman نمایش پست ها
    سایت ImanVFX رو نزدیک سه سال با مطالب کاملا متفاوت و جدید آپدیت کردم
    الان برگردم به گذشته این کار رو تکرار نمی کنم ...
    فقط 8-9 نفر محبت دارن ... همون 8-9 نفری که توی ImanVFX همیشه لطف داشتن
    باقی این افراد هر روز به فروم و سایت سر میزنن و اولین نفر هایی هستن که از مطالب استفاده می کنن
    نهایت کم لطفی ، نهایت بی انصافی رو تا حالا نشون دادن
    ......
    اینهمه هزینه هاست ، دامین
    هزینه لینک های مستقیم
    هزینه راه اندازی و تنظیمات همین فروم
    وقت و انرژی و مصرف اینترنتی که برای ImanVFX گذاشتم .... واقعا پشیمونم
    سلام دوستان
    من به شخصه هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم بخدا!
    ویرایش توسط Iman : 2014/12/06 در ساعت 11:37
    3 کاربر مقابل از FAS STUDiO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . li@,mahmoud,Matin22
    FAS STUDiO آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    Oct 2014
    نرم افزار من
    Maya
    تشکر ها
    3
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    2014/12/06, 09:47 #33
    درود بر شما دوست گرامی
    جانا سخن از زبان ما میگفتی.
    با تمامی حرفات موافقم.مدیریت محترم چشاشو بسته وفرمایش ها میفرماید.چ بسیار کاربربای عضو هستن ک مث بنده تازه کارن واصن حرفی برا گفتن ندارن.
    درست نیست ک با عنوان کردن بحثای اینچنینی زمینه رو برای خلوت کردن فروم فراهم کنن.
    بازم سپاسگزارم
    ارش آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    1,931
    4,485 بار تشکر شده در 1,171 پست
    2014/12/06, 11:15 #34
    نقل قول نوشته اصلی توسط ارش نمایش پست ها
    درود بر شما دوست گرامی
    جانا سخن از زبان ما میگفتی.
    با تمامی حرفات موافقم.مدیریت محترم چشاشو بسته وفرمایش ها میفرماید.چ بسیار کاربربای عضو هستن ک مث بنده تازه کارن واصن حرفی برا گفتن ندارن.
    درست نیست ک با عنوان کردن بحثای اینچنینی زمینه رو برای خلوت کردن فروم فراهم کنن.
    بازم سپاسگزارم
    دوست گرامی شما فرمودین " حرفی برای گفتن ندارین !! " مشکلی نیست !! ما هم توقعی نداریم !
    احتمالا موس دارید !! دست هم که دارین !! تا حالا شده یک بار روی دکمه تشکر بزنید !!!
    [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    9 کاربر مقابل از Iman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali 221,Hadi Fathipour,li@,mahmoud,SajjadLeymer,Shahrokh Jahanzadeh,Sheibani,مرتضی,علیرضا
    Iman آنلاین نیست.

5. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    134
    95 بار تشکر شده در 22 پست
    2014/12/07, 20:14 #35
    سلام
    خسته نباشین آقا ایمان و همینطور بقیه دوستان محترم،ان شاء الله همگی در کار بزرگی که انجام دادین و همچنان پیگیر هستین موفق و سربلند باشین،خداروشکر آقا ایمان عزیز همیشه دلسوزانه و صبورانه سایت و انجمن رو به روز میکنن و بهترین محتوا رو بین محدود سایتهایی که متاسفانه به این پرباری هم نیستن رو دارن.
    در اینجا هم باید از آقا ایمان عذرخواهی کنم که از افرادی هستم که به خاطر مشغله زیاد متاسفانه وقتی به سایت یا انجمن سر میزنم خیلی کم میتونم در مباحث شرکت کنم،البته سعی میکنم حتما تا حد امکان در مباحث شرکت داشته باشم.
    آقا ایمان عزیز خواهش میکنم از کار فوق العاده و بزرگی که انجام دادین و همچنان ادامه میدین پشیمون نباشین،شما لطف بزرگی به همه دوستداران و همکاران در زمینه تولید تیزر،انیمیشن و جلوه های ویژه انجام دادین،کار شما بدون شک به اندازه تمام اساتید این زمینه ها با ارزش و قابل تقدیره.
    ان شاء الله با دلگرمی این کار بزرگتون رو ادامه بدین و همه دوستان و همکاران عزیز هم ان شاء الله در حد توانشون با مطالب و شرکت در مباحث از این انجمن و سایت حمایت میکنن.
    8 کاربر مقابل از Reza64 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . Hadi Fathipour,Iman,jafar68,li@,mahmoud,Moein Zeraati,Reza Rafie,مرتضی
    Reza64 آنلاین نیست.

6. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    688
    517 بار تشکر شده در 210 پست
    2015/02/21, 00:24 #36
    خدا رو شکر روز به روز داره بهتر میشه
    بچه ها واقعا دارن زحمت میکشن و بی منت اطلاعات و تجربیاتشون رو در اختیار دیگر اعضا قرار میدن

مخصوصا حمید رضا و آقا رضای گل که وجودشون نعمت بزرگیه برای انجمن
    امیدوارم قدر این زحماتی که ایمان و دیگر دوستان برای برپا نگه داشتن این انجمن میکشن رو بدونیم
    7 کاربر مقابل از Hadi Fathipour عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . Iman,javadf73,li@,Qasem Fabrik,Reza Rafie,مرتضی,علیرضا
    Hadi Fathipour آنلاین نیست.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234