صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 36

موضوع: انتقاد از اعضا

1. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    1,805
    2,677 بار تشکر شده در 864 پست

انتقاد از اعضا

#1 2014/07/30, 13:37
    سلام خدمت همه دوستان
    من تو این چند وقته که فروم افتتاح شده خیلی مطلب گذاشتم تا این انجمن پربار شه. سایر دوستانمم همین کارو کردن که البته همشون جزء مدیران بودن و هستن
    اما تازه فهمیدم وقتی ایمان توی سایت می گفت یه عده فقط مصرف کننده هستن یعنی چی
    این نهایت کم لطفی که من هرروز بارها به انجمن سر میزنم و می بینم بیشترین تعداد ارسالهایی که انجام میشه مربوط به همون مدیراست. و بقیه نه تنها تو بحثا شرکت
    نمی کنید بلکه حتی از استفاده ار دکمه تشکر هم امتناع می کنید
    قطعا با این روند ماها هم به زودی نا امید میشیم و دست از کار می کشیم
    همتون با هر سطح اطلاعاتی که دارید توی بحثا شرکت کنید نظر بدید تا این فروم بتونه جایگاه خودشو پیدا کنه
    با سپاس
    ویرایش توسط Reza Rafie : 2014/07/30 در ساعت 13:56
    خدا هیچ وقت دیر نمی کند
    Reza Rafie آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    610
    2,370 بار تشکر شده در 700 پست
    2014/07/30, 13:40 #2
    خخخخخخخخ ! می گم رضا این لفظ " همون مدیر " رو خوب امدی !! ای بابا چی بگم !
    6 کاربر مقابل از hamid reza toroghi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . damon711,FAS STUDiO,Matin22,MNA,Qasem Fabrik,علیرضا
    hamid reza toroghi آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    1,805
    2014/07/30, 13:45 #3
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid reza toroghi نمایش پست ها
    خخخخخخخخ ! می گم رضا این لفظ " همون مدیر " رو خوب امدی !! ای بابا چی بگم !
    منظورم شخص خاصی نبود. تو تعداد ارسالها رو ببینی متوجه میشی همه کسایی که بالاترین ارسالها رو دارن مدیران انجمن هستن
    خدا هیچ وقت دیر نمی کند
    3 کاربر مقابل از Reza Rafie عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . FAS STUDiO,MNA,علیرضا
    Reza Rafie آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    610
    2,370 بار تشکر شده در 700 پست
    2014/07/30, 13:47 #4
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Rafie نمایش پست ها
    منظورم شخص خاصی نبود. تو تعداد ارسالها رو ببینی متوجه میشی همه کسایی که بالاترین ارسالها رو دارن مدیران انجمن هستن
    می دونم رضا جان !! دیدی من کناره گیری کردم از مدیریت انجمن ؟
    3 کاربر مقابل از hamid reza toroghi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . FAS STUDiO,jafar68,Matin22
    hamid reza toroghi آنلاین نیست.

5. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    تشکر ها
    506
    227 بار تشکر شده در 77 پست
    2014/07/30, 13:56 #5
    سلام رضا جان فرمودی : ((من تو این چند وقته که فروم افتتاح شده خیلی مطلب گذاشتم تا این انجمن پربار شه. سایر دوستانمم همین کارو کردن که البته همشون جزء مدیران بودن و هستن))
    قطعا چند نفر بودند که نظر گذاشتن و در بحث ها در حد توانشون شرکت کردند که جزء مدیران نیستند اسامی ارسال کننده ها را بخونید متوجه میشید جمع بستن صحیح نیست
    در مورد دوستانم انشاالله شرکت می کنند شما و ایمان جان یه مقدار صبور باشید قطعا این روند تغییر میکنه
    زندگي مثل دوچرخه سواري مي مونه ..واسه حفظ تعادلت هميشه بايد در حركت باشي
    7 کاربر مقابل از hosseinvfx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . damon711,FAS STUDiO,Iman,jafar68,Moein Zeraati,Reza64,مرتضی
    hosseinvfx آنلاین نیست.

6. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    1,805
    2014/07/30, 14:00 #6
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid reza toroghi نمایش پست ها
    می دونم رضا جان !! دیدی من کناره گیری کردم از مدیریت انجمن ؟

بله با توجه به رنگ یوزرت متوجه شدم و بسیار هم ناراحت شدم چون به دوس داشتم با اختیایرات بیشتر می تونستیم توی این فروم همکاری کنیم هرچند که دارم میبینم فعالیتت زیاد تغییر نکرده و با همون شدت داری ادامه میدی

- - - - - - - - - -این ارسال توسط مطلب زیر به روز رسانی شده است.- - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinvfx نمایش پست ها
    سلام رضا جان فرمودی : ((من تو این چند وقته که فروم افتتاح شده خیلی مطلب گذاشتم تا این انجمن پربار شه. سایر دوستانمم همین کارو کردن که البته همشون جزء مدیران بودن و هستن))
    قطعا چند نفر بودند که نظر گذاشتن و در بحث ها در حد توانشون شرکت کردند که جزء مدیران نیستند اسامی ارسال کننده ها را بخونید متوجه میشید جمع بستن صحیح نیست
    در مورد دوستانم انشاالله شرکت می کنند شما و ایمان جان یه مقدار صبور باشید قطعا این روند تغییر میکنه

حسین جان قطعا شما و بقیه دوستانی که در حد توانشون مشارکت داشتن مد نظر من نبودن این یه انتقاد کلی بود که با توجه به پتانسیلی که من توی سایت و انجمن دیدم قطع باید مشارکتها بسیار بسیار بیشتر باشه
    خدا هیچ وقت دیر نمی کند
    5 کاربر مقابل از Reza Rafie عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . FAS STUDiO,hosseinvfx,Iman,Moein Zeraati,مرتضی
    Reza Rafie آنلاین نیست.

7. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    1,931
    4,485 بار تشکر شده در 1,171 پست
    2014/07/30, 14:01 #7
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Rafie نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    من تو این چند وقته که فروم افتتاح شده خیلی مطلب گذاشتم تا این انجمن پربار شه. سایر دوستانمم همین کارو کردن که البته همشون جزء مدیران بودن و هستن
    اما تازه فهمیدم وقتی ایمان توی سایت می گفت یه عده فقط مصرف کننده هستن یعنی چی
    این نهایت کم لطفی که من هرروز بارها به انجمن سر میزنم و می بینم بیشترین تعداد ارسالهایی که انجام میشه مربوط به همون مدیراست. و بقیه نه تنها تو بحثا شرکت
    نمی کنید بلکه حتی از استفاده ار دکمه تشکر هم امتناع می کنید
    قطعا با این روند ماها هم به زودی نا امید میشیم و دست از کار می کشیم
    همتون با هر سطح اطلاعاتی که دارید توی بحثا شرکت کنید نظر بدید تا این فروم بتونه جایگاه خودشو پیدا کنه و گرنه قطعا ایمان تعطیلش می کنه
    با سپاس
    سایت ImanVFX رو نزدیک سه سال با مطالب کاملا متفاوت و جدید آپدیت کردم
    الان برگردم به گذشته این کار رو تکرار نمی کنم ...
    فقط 8-9 نفر محبت دارن ... همون 8-9 نفری که توی ImanVFX همیشه لطف داشتن
    باقی این افراد هر روز به فروم و سایت سر میزنن و اولین نفر هایی هستن که از مطالب استفاده می کنن
    نهایت کم لطفی ، نهایت بی انصافی رو تا حالا نشون دادن ...
    ......
    اینهمه هزینه هاست ، دامین
    هزینه لینک های مستقیم
    هزینه راه اندازی و تنظیمات همین فروم
    وقت و انرژی و مصرف اینترنتی که برای ImanVFX گذاشتم .... واقعا پشیمونم
    ویرایش توسط Iman : 2014/12/06 در ساعت 11:39
    [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    10 کاربر مقابل از Iman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ahmad_v,FAS STUDiO,m.zohrabi,mahdi8063,mahmoud,MD.Art,MNA,Reza64,SajjadLeymer,مرتضی
    Iman آنلاین نیست.

8. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    1,805
    2014/07/30, 14:17 #8
    امیدوارم که همه اعضا این تایپیکو ببینن و دغدغه شما رو درک کنن ایمان جان
    قطعا هدف همه ما رشد و پیشرفت تو زمینه ای هست که بهش علاقمندیم. همه تلاشمونم داریم می کنیم تا کسب دانش کنیم بدون منت.
    پس توقع اینه همه باهم همراه بشیم و اینجوری نباشه که یه تعدادی فقط حرف بزنن و بقیه نگاه کنن
    خدا هیچ وقت دیر نمی کند
    3 کاربر مقابل از Reza Rafie عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . Iman,jafar68,MNA
    Reza Rafie آنلاین نیست.

9. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    تشکر ها
    30
    75 بار تشکر شده در 26 پست
    2014/07/30, 14:36 #9
    سلام عزیزان

خیلی جالب هست که دوستان انتظار دارن در کمتر از یک ماه که انجمن افتتاح شده خیلی فعال و ... غیره باشه و چند ده نفر مشغول مطلب گذاری و آموزش دهی و سوال پرسیدن و ... باشند . از همون هفته اول تهدیدات مدیریت انجمن به بستن انجمن شروع میشه و این در صورتی هست که هنوز گوگل به آدرس انجمن پیج رنک هم نداده و هنوز امکانات انجمن تکمیل نیست مثل ( ساعت انجمن ، online.php و ... ) یکم سطح انتظارات خودتون رو منطقی در نظر بگیرید .

توجه داشته باشید اگر همه کاربران اطلاعاتی مثل مدیران انجمن داشتند سطح جلوه های ویژه ایران در حد هالیوود بود و هزار سایت با اسم هایی مثل mohammadvfx rezavfx hamidvfx hosseinvfx و غیره رو راه می انداختند تا علاوه بر تبلیغات از فروش سایر محصولات هم درآمد کسب کنند و در این صورت ایمان وی اف ایکس هم مرجعی برای جلوه های ویژه نبود .
    برای شکل گرفتن و جا افتادن یک انجمن که رقبای دیگه ای هم داره و ایده ای کاملا نو نیست حداقل یک سال زمان لازم هست . هیچ کدام از انجمن هایی که الان میبینید با روزانه صدها تاپیک آپدیت میشن در ماه اول فعالیتشون شاید یک چهارم تاپیک های این انجمن رو هم نداشتن .

هر کسی هم به بخشی علاقه داره و برای مثال من علاقه مند هستم به سوالات دوستان در زمینه نرم افزار های تدوین فیلم پاسخ بدم ولی مگه چند نفر اومدن سوالی پرسیدن ؟

بحث ها و گفتگو ها و تهدیدات اینچنینی در برهه فعلی به غیر از حاشیه و تاثیر بد و بی رقبتی بیشتر ایجاد کردن روی کاربرانی که فقط مصرف کننده هستند نخواهد داشت.

مخلص دوستان - محمود
    8 کاربر مقابل از MD.Art عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ahmad_v,hamid reza toroghi,jafar68,mahmoud,naser196,p.mozayan,SajjadLeymer,Zeppelin
    MD.Art آنلاین نیست.

10. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    1,931
    4,485 بار تشکر شده در 1,171 پست
    2014/07/30, 14:42 #10
    نقل قول نوشته اصلی توسط MD.Art نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    خیلی جالب هست که دوستان انتظار دارن در کمتر از یک ماه که انجمن افتتاح شده خیلی فعال و ... غیره باشه و چند ده نفر مشغول مطلب گذاری و آموزش دهی و سوال پرسیدن و ... باشند .
    مخلص دوستان - محمود

جناب محمود
    صرفا جهت اطلاع شما عرض کنم که وب سایت اصلی ما [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] هست و کاربرانی که الان توی فروم هستن
    کاربرانی هستن که از طریق [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] به اینجا اومدن !!! ...با همون اطلاعیه هایی که توی ایمان وی اف ایکس درج کردم
    ImanVFX هم حول و حوش 3 سال هست که با مطالب کاملا متفاوت توی اینترنت فعال بوده
    حول و حوش 350 نفری فعلا اومدن که انتظار میره بالغ بر 4 تا 5 هزار نفر از [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] بیاد
    ما با گوگل فعلا کاری نداریم ... و منظورمون هم به دریافت بازدیدکننده از طرف گوگل نبوده
    این کاربران توی سایت ایمان وی اف ایکس هم همین رفتار رو داشتن و صرفا مصرف کننده بودن
    [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    5 کاربر مقابل از Iman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . li@,mahmoud,MD.Art,MNA,Reza Rafie
    Iman آنلاین نیست.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین