نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: کابوس یک سیستم رندرینگ : شماره یک

1. تاریخ عضویت
    Sep 2015
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    50
    216 بار تشکر شده در 77 پست

کابوس یک سیستم رندرینگ : شماره یک

#1 2015/10/13, 21:24
    امروز تنوع سیستم های کامپیوتری بسیار زیاد شده است
    انتخاب درست وبهینه می تواند بازده ای کار را بالا ببرد و انتخاب نادرست حتی با خرید گرانقیمت ترین سیستم ها باعث ازبین رفتن سرمایه و... خواهد شد
    در این مقالات بر معرفی سیستم های خوب ومناسب رندرینگ وپردازش تصویر می پردازیم
    اولین سیستم قدرتمند ،کابوس قدیمی افراد گذشته بوده است حالا به وقوع پیوسته است
    سیستمی برای پردازش های حجیم وپر جزییات سیستمی که آخرین توان را برای پردازش برپایه GPU خواهد گذاشت امکان تغیر قطعات اصلی وجود ندارد
    در سیستم های رندرینگ GPU نظیر VARY RT , OCTAN RENDER,... تنها قطعات تاثیر گذار به ترتیب اولولیت : کارت گرافیک ، حافظه رم ، پردازنده اصلی ، سیستم ذخیر سازی می باشد پس سایر موارد را می توان تا حد امکان تغییر داد
    من در معرفی این سیستم ها فقط فقط از قدرت تجربی به معرفی خواهم پرداخت پس گرانقیمت ها کنار گذاشته می شوند
    در آخر نیز تاکید می کنم من به معرفی قدرتمندترین ها نمی پردازم بلکه به صرفه ترین ها رابیان می کنم و شما می توانید در ایران برای کار هایتان از آن استفاده کنید:
    توضیحات سیستم ها به طور تک تک قطعات اضافه می شود...
    دوستان اگر سوالی درباره ی هریک از موارد مشمول است در خدمتیم
    سیستم شماره یک:

- - - - - - - - - -این ارسال توسط مطلب زیر به روز رسانی شده است.- - - - - - - - - -

درباره کارت گرافیک می توان به طور خلاصه شرح تصویر زیر بیان کرد:

- - - - - - - - - -این ارسال توسط مطلب زیر به روز رسانی شده است.- - - - - - - - - -

درباره رم معرفی شده می توان به طور خلاصه شرح تصویر زیر بیان کرد:
    ویرایش توسط majidvfx : 2015/10/13 در ساعت 21:15
    سعی کن زندگی ات را طوری رقم بزی که خواسته بودی نه از تو خواسته بودند...
    4 کاربر مقابل از majidvfx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . Hossein Tajik,Iman,li@,مرتضی
    majidvfx آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Oct 2015
    نرم افزار من
    Avid Media Co
    تشکر ها
    7
    12 بار تشکر شده در 9 پست
    2015/10/13, 22:01 #2
    با سلام

من بشخصه اکوسیستم اپل رو ترجیح میدم ، هم PC دارم و هم لپ تاپ مک بوک پرو ، تو هر دو تاشون به اندازه کافی تست کردم ... نمی دونم اپل چه معجزه ای میکنه تو سیستم هاش که عالی میشه
    یکی از این موارد می توان به سیستم عامل OSX اشاره کرد که خیلی بهینه شده و سبک تر از ویندوز هست که این باعث میشه تفاوت عملکرد نرم افزار ها نیز زیاد بشن ... دلایل خیلی زیادی هست که
    می توان برتری سیستم های اپل بر PC ها رو گفت ( مخصوصا کار گرافیک و رندر ) به نظرم خریدن imac بهتر از خرید pc هستش ، از هر لحاظ که بگی ( این نظر شخصی بنده است )
    2 کاربر مقابل از ihan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . مرتضی,امیر محمدیاری
    ihan آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    Sep 2015
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    50
    2015/10/14, 10:52 #3
    باعرض سلام به شما دوست عزیز
    سیستم عامل مک برای کارهای حرفه ای به هیچ عنوان توصیه نمی شود چراکه بسیار محدوداست چراکه مک بیشتر برای مصارف خانگی با رابط منحصر بفردش مناسب است ودر صنعت سینما و جلوه های ویزه فقط برای تدوین بیشتر به این سیستم عامل روی می آورند
    شما در سیستم عامل مک حتی قادر به اجرای نرم افزار های صنعت cg نیستید وفقط به نرم افزار های پایه ای آن قادر به کار هستید
    این سیستم معرفی شده وسایر سیستم هایی که معرفی می شوند باید حتما تحت ویندوز باشد تاکید می کنم سیستم ها برای رندرینگ می باشد....
    ویرایش توسط majidvfx : 2015/10/14 در ساعت 10:54
    majidvfx آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    Sep 2015
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    50
    2015/10/14, 14:04 #4
    این بار سراغ سیستمی ارزان تر ولی با این حال قدرتمند معرفی می کنم سیستم ذیل سیستمی است که توان رندرینگ gpu را بصورت تضمینی انجام می دهد تنها نکته درباره این سیستم سی پو است که قدرتی نابرابر با جی پی یو دارد
    متاسفانه به دلیل پهنای محدود سی پی یو قدرتمندcore i7 5820k برای میسر کردن دو کارت گرافیک نامناسب بوده به به همین دلیل از انتخاب ان صرف نظر کردم.
    تاکید دیگری که دارم این سیستم ها فقط تمرکز روی رندرینگ gpu دارد پس توجه کنید.....
    یادتان باشد در رندرینگ های Gpu سعی کنید از دوکارت هرچند معمولی استفاده کنید چراکه بازده ای کار بسیار بالاتر می رود(در شرایط برابر)

majidvfx آنلاین نیست.

5. تاریخ عضویت
    Oct 2015
    نرم افزار من
    Avid Media Co
    تشکر ها
    7
    12 بار تشکر شده در 9 پست
    2015/10/14, 16:18 #5
    نقل قول نوشته اصلی توسط majidvfx نمایش پست ها
    باعرض سلام به شما دوست عزیز
    سیستم عامل مک برای کارهای حرفه ای به هیچ عنوان توصیه نمی شود چراکه بسیار محدوداست چراکه مک بیشتر برای مصارف خانگی با رابط منحصر بفردش مناسب است ودر صنعت سینما و جلوه های ویزه فقط برای تدوین بیشتر به این سیستم عامل روی می آورند
    شما در سیستم عامل مک حتی قادر به اجرای نرم افزار های صنعت cg نیستید وفقط به نرم افزار های پایه ای آن قادر به کار هستید
    این سیستم معرفی شده وسایر سیستم هایی که معرفی می شوند باید حتما تحت ویندوز باشد تاکید می کنم سیستم ها برای رندرینگ می باشد....
    سلام دوست غزیز ، پس بخاطر این هست که کل هالیوود از سیستم های اپل استفاده میکنند ! احتمالا آشنایی کامل ندارین با مک که همه نرم افزار های رندرینگ و تدوین اول نسخه مک میاد بعد نسخه ویندوز ، و هیچ محدودیتی نداره
    مثالا صفحه نمایش رتینا بهترین کیفیتی هست که میتونی پیدا کنی واسه تصحیح رنگ و ... اونهایی هم مه از سیستم ویندوز استفاده می کنند از سیری های hp z820 اینا استفاده می کنند نه اینکه خودشون اسمبل کنند
    ihan آنلاین نیست.

6. تاریخ عضویت
    Sep 2015
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    50
    2015/10/14, 18:05 #6
    استودیو های هالیوود تماما از سیستم های ورک استیشن تحت ویندوز استفاده می کنند
    تازه تازه دارن شرکت های توسعه نرم افزار، برنامه های حرفه ای خود را برای مک پیاده سازی می کنند به عنوان مثال اتوکد پس از 18 سال برای مک عرضه شد
    لطفا در این باره بحث نکنید بنده به عنوان کارشناس در زمینه سخت افزار سعی بر ارایه مقاله معرفی سیستم ها دارم نه سیستم عامل ها
    موفق باشید...

معرفی قطعات مورد استفاده:

majidvfx آنلاین نیست.

کلمات کلیدی این موضوع