نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: تیزر تبلیغاتی آژانس هواپیمایی گردشگری

1. تاریخ عضویت
    Nov 2015
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    8
    22 بار تشکر شده در 11 پست

تیزر تبلیغاتی آژانس هواپیمایی گردشگری

#1 2015/11/20, 13:07
    برای ساخت از AfterEffects و Cinema4D استفاده شده..
    توی اینکار نمای miniature از قسمتی از 5شهر رو داریم(اصفهان*عالی قاپو*، مشهد*حرم امام رضا(ع)*، تهران*برج میلاد*، کیش*کشتی یونانی* و دبی*برج خلیفه*) که همه شهرها 3D هستند بجر عالی قاپو اصفهان که توی خود افتر سه بعدی شده..
    ایده کار هم از یکی از تبلیغات شبکه SBS Documentaries گرفته شده.

[فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ][فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ][فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ][فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ][فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    DropTUTS.com موج نو افترافکتز
    2 کاربر مقابل از dripdrop عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . mohamd,امیر محمدیاری
    dripdrop آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Mar 2015
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    38
    196 بار تشکر شده در 84 پست
    2015/11/21, 10:46 #2
    دوست عزیز اگه ممکنه اموزشی هم برای ساخت چنین صحنه ای در اختیارمون بذارید کار زیبایی هست
    darkninja آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    Nov 2015
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    8
    22 بار تشکر شده در 11 پست
    2015/11/21, 17:32 #3
    نقل قول نوشته اصلی توسط darkninja نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه ممکنه اموزشی هم برای ساخت چنین صحنه ای در اختیارمون بذارید کار زیبایی هست
    بله.. در برنامه قرار میدم این موضوع رو..
    DropTUTS.com موج نو افترافکتز
    dripdrop آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    Mar 2018
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    2018/03/12, 12:40 #4
    تیزرتون خیلی قشنگ بود میشه نحوه ساخت رو آموزش بدین یا اصلا میشه برای کشورهایی مثل [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] ، [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] ، یا اصلا کلا برای [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] و [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] که اینارو نمایش بدیم تیزری ساخت؟
    [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] ، [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] ، [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] ، [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    samaneh آنلاین نیست.

5. تاریخ عضویت
    Mar 2018
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    2018/03/27, 21:01 #5
    نقل قول نوشته اصلی توسط dripdrop نمایش پست ها
    برای ساخت از AfterEffects و Cinema4D استفاده شده..
    توی اینکار نمای miniature از قسمتی از 5شهر رو داریم(اصفهان*عالی قاپو*، مشهد*حرم امام رضا(ع)*، تهران*برج میلاد*، کیش*کشتی یونانی* و دبی*برج خلیفه*) که همه شهرها 3D هستند بجر عالی قاپو اصفهان که توی خود افتر سه بعدی شده..
    ایده کار هم از یکی از تبلیغات شبکه SBS Documentaries گرفته شده.

[فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ][فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ][فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ][فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ][فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    خیلی زیبا بود. اگه سفارش بدیم طراحی میکنید؟
    [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    righweb.com آنلاین نیست.

6. تاریخ عضویت
    Apr 2018
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    2018/04/14, 14:09 #6
    چه جالب من دنبال همچین چیزی بودم . توی تیزرم می خوام [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] ،[فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] حتما مطرح بشه امکان داره.
    [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] ،[فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    samanehh آنلاین نیست.