نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: پیشنهاد قیمت برای فیلمبرداری و مونتاژ پروژه استخر

1. تاریخ عضویت
    Aug 2015
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    14
    22 بار تشکر شده در 17 پست

پیشنهاد قیمت برای فیلمبرداری و مونتاژ پروژه استخر

#1 2015/11/21, 15:32
    سلام من یک پروژه استخر رو میخوام فیلم برداری و مونتاژ کنم مثل کلیپ های عروسی. ولی هیچ قیمتی بهشون ندادم. لطفا یک قیمت بهم بدید. از لحاظ حرفه ای بودن که دست رو هر کلیپی بگذارید مثل اونو میتونم بسازم.
    فاکتوری کار کنم یا قراردادی؟ چون قراردادی مالیات میخوره بهش ولی مطمئن تره ولی باز نمیدونم کدوم بهتره
    خواهشا بگید از کجا میتونم قیمت این جور کارا رو پیدا کنم واقعا سردرگم هستم. اولین کار رسمیمه
    jeferson500 آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Sep 2015
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    50
    216 بار تشکر شده در 77 پست
    2015/11/21, 19:35 #2
    باعرض سلام به شما
    اعلام قیمت به هیچ وجه پایداری و ثابت نیست
    شما تنها در فیلمبرداری باید بسیاری از فاکتور ها را در نظر بگیرید: بر فرض مثال نوع دوربین مورد استفاده،حجم و مدت زمان ذخیره سازی ، لوازم مورد استفاده باعث به وجود آمدن قیمت های کاملا متفاوتی را خواهد داشت
    به عنوان نمونه در یک پروژه ای از دوستان با بنده نیز همکاری داشتم قیمت تمام شده تنها در فیلمبرداری با دوربین canon Eos c100 که ایکس تومان تمام شد تنها با اضافه شدن یک لنز زایس ویک سیستم ذخیره سازی غیرفشرده مبلغ یک میلیون تومان به پروژه اضافه شد
    حتی اگر کار شما نیز بسیار ساده است باید فاکتور های لازم را مشخص کنید وباتوجه به قدرت پروژه قیمت را مشخص کنید
    چراکه اصلا امری محال است بدون دانستن هیچ موردی بتوان قیمتی مشخص کرد چون قیمت های این گونه پروژه ها از دویست هزار تومان تا صدو پنجاه میلیون تنها در ایران انجام می پذیرد
    موفق باشید....
    سعی کن زندگی ات را طوری رقم بزی که خواسته بودی نه از تو خواسته بودند...
    majidvfx آنلاین نیست.