نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خرید سیستم بر پایه amd

1. تاریخ عضویت
    Mar 2015
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست

خرید سیستم بر پایه amd

#1 2015/11/29, 19:12
    سلام من وحید هستم می خوام سیستم برپایه amd بگیرم . چرا هیچکس amd رو قبول نداره و همه اینتل رو پیشنهاد میکنن و اگه کسی سیستم amd داره لطفا راهنمایی کنه برای کار رندر گیری می خوام و نرم افزار که کار می کنم c4d است خواهشا راهنمایی کنین. ممنون
    asnia آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Sep 2015
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    50
    216 بار تشکر شده در 77 پست
    2015/11/29, 22:10 #2
    باعرض سلام به شما
    بدون مقدمه در باره ی موضوع اگر بخواهیم به طور خلاصه شرح دهم پردازنده های ای ام دی در تئوری هیچ چیزی از رقیب های اینتلی خود کم ندارند ولی درعمل قضیه کاملا تغییر می کند
    تعداد هسته ، فرکانس ، حافظه نهان ، فناوری ومعماری ساخت تنها بخش اعظمی از این مدار الکترونیکی پیشرفته را تشکیل می دهد ولی خب همه چیز به اینجا ختم نمی شود
    چراکه شما در بنچمارک های خواهید دید سی پی یو های اینتل و ای ام دی که از یک مقدار هسته و فرکانس استفاده می کنند ولی برنده همیشه سمت اینتل را سوق پیدا می کند که کاملا هم پیش بینی منطقی خواهد بود
    اگر شما یک موتور مرسدس بنز برفرض مثال سری سی را با حجم موتور 1600 در نظر بگیرد آیا منطقی است با موتور های 1600 ماشینی به عنوان مثال پژو یکی ببینید با اینکه حجم موتور کاملا یکسان است ولی بازده ای اسب بخار کاملا متفاون است قضیه در سیستم های ای ام دی نیز بدین شرح است
    ای ام دی بیشتر اوقات سی پی یو های اغراق امیز معرفی می کند که همین اخیرا مشاهده شد که سی پی یو هشت هسته ای آن تنها چهار هسته منطقی دارد البته تمام چیز ها به همین چند جمله خاتمه نمی یابد و بحث در این میان نمی گنجد ولی در حالت کلی برای استفاده هایی نظیر رندرینگ و گیم فوق حرفه ای وپردازش های سنگین تصویر و اورکلاک تنها انتخاب صحیح اینتل است این حرف را خود ای ام دی نیز قبول دارد
    به روز رسانی سیستم های ای ام دی نیز بسیار محدود است و بااینکه گارانتی بهتری دارد ولی احتمال خرابی در ای ام دی بیش از 80 درصد اینتل است که بصورت تجربی حرفی کاملا درست است
    اگر هنوزم قانع نشدید بنچمارک های انرا حتما مشاهد کنید

......
    ویرایش توسط majidvfx : 2015/11/29 در ساعت 22:12
    سعی کن زندگی ات را طوری رقم بزی که خواسته بودی نه از تو خواسته بودند...
    majidvfx آنلاین نیست.