صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

موضوع: تفاوت 6d و 7d Mark II در چیست؟

1. تاریخ عضویت
    Aug 2015
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    14
    22 بار تشکر شده در 17 پست
    2015/12/15, 20:43 #11
    نقل قول نوشته اصلی توسط majidvfx نمایش پست ها
    دراین رنج قیمتی بهترین انتخاب یا به عبارتی تنها انتخاب درست شما canon 700dKit 18-55mm IS STM می باشد که بهتر است نسخه canon eos rebel T5i را خرید کنید....
    البته می توانید در صورت نیاز نداشتن دوربین کاملا حرفه ای از دوربین های بدون آینه مانند دوربین جدید و قدرتمند و جمع جور Canon EOS M3 استفاده کنید
    در دوربین های کامپکت نیز دو دوربین sony rx100iii بهترین انتخاب است
    پس اگر فقط توجه شما به کیفیت تصویر است بهتر است canon700d را انتخاب کنید.....
    خیلی ممنون از توضیحات عالیتون.
    من خیلی واسم مهمه که با رزولیشن بالا و فریم بالا فیلم بگیرم که تو دوربین های سونی مثل SONY CYBER-SHOT DSC-HX400V تمام چیزایی که میخواستم رو داشت حتی لرزشگیر ولی باز نظر شما شرطه واسم

راستش یک سوال مهم دیگه واسم پیش اومده در مورد canon 700d
    1- canon 700d میتونه با avchd رکورد کنه؟ آخه سونی با فریم بالا با این فرمت میگیره
    2- میشه افزایش فریم دستی ایجاد کرد با رزولشین 1920 ؟ میخوام 60 فریم بگیرم.( canon 700d)
    3- مثل canon1200d موقع چرخیدن دوربین تصویر تار نمیشه؟
    لطفا با شماره سوالات رو جواب بدید شرمنده
    ویرایش توسط jeferson500 : 2015/12/15 در ساعت 20:47
    jeferson500 آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Sep 2015
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    50
    216 بار تشکر شده در 77 پست
    2015/12/16, 20:00 #12
    SONY CYBER-SHOT DSC-HX400V دوربین خوبی است ولی نه برای تصویر برداری چراکه سنسور تصویر این دوربین تنها 1/2.3" اینچ اندازه دارد و کیفیت نامطلوبی در مقابل رقبا نشان خواهد داد
    هدف عرضه این دوربین عکسبرداری سوپر زوم با رزولوشن بالا20.4MP است و با اینکه این دوربین با فرمت AVCHD Video با فریم های Full HD 1080/60p/24p به تصویر برداری می پردازد ولی کیفیت آن چیزی نیست که می خواهید......
    و اما جواب سوال ها:
    1.دلیلی دارد که شما خواستار فرمت av hd هستید.درست است این فرمت ذخیره سازی حجیم و باکیفیت انجام می دهد ولی وقتی سنسور تصویر ان کیفیت مطلوبی به سیستم ذخیره سازی ندهد شما دلیلی ندارد خواستار این فرمت باشید....
    دوربین کانن با فرمت mov به ذخیره سازی می پردازد
    2.در رزولوشن فول اچ دی متاسفانه نمی شود ولی شما می توانید با رزولوشن اچ با فریم 60 به تصویر برداری بپردازید
    اگر واقعا نیاز به 60 فریم دارید می توانید با هک مجیک لترن تصویر برداری 60 فریم را با کیفیت نزدیک به full hd ثبت کنید که البته تعداد پیسکل ها اچ دی ولی تصویر نهایی با بهبود رو به رو می شود
    3.خیر ، این دوربین مجهز به تصویر برداری با حالت ردیابی شی در AF Tracking می باشد ولی خب گاهی اوقات تصویر در بعضی شرایط خاص برای فوکوس روی آبجکت چند لحظه بسیار کوتاه تار و دوباره تصاویر واضح می شود
    که علت در تعداد نقاط فوکوس کم (9 نقطه) و لنز آن می باشد ولی این شرایط را شاید اصن شما در شرایط تصویر برداری مطلوب نبینید
    ولی به هیچ عنوان قابل مقایسه با دوربین canon 1200d نمی باشد
    در آخر قابل ذکر است دوربین های dslr واقعا کیفیت بسیار مطلوب و جذابی در فیلمبرداری می دهند که دلیل اصلی سنسور بزرگ وبا کیفیت آن ها می باشد
    همچنین در تصویربردای زیاد تمرکز در امکانات جانبی مانند لرزشگیر و فریم بالا و فرمت و... نداشته باشید
    اولویت تنها کیفیت خروجی تصویر است....
    موفق باشید
    سعی کن زندگی ات را طوری رقم بزی که خواسته بودی نه از تو خواسته بودند...
    کاربر مقابل از majidvfx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: jeferson500
    majidvfx آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    Aug 2015
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    14
    2015/12/17, 16:45 #13
    آقا مجید خدا خیرت بده واقعا دستت درد نکنه خیلی راهنماییت بدردم خورد. پدرم راضی شد 4.5 میلیون بهم بده. روز شنبه قراره از این سایت بخرمش[فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    ویرایش توسط jeferson500 : 2015/12/17 در ساعت 16:56
    کاربر مقابل از jeferson500 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: majidvfx
    jeferson500 آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    Aug 2015
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    14
    2015/12/18, 19:53 #14
    فقط یک چیز دیگه. این وبسایتی که گفتم برای خرید اینترنتی مورد اطمینانه؟ والا قیمت های شهر ما 300 تومن با تهران (همین سایته) متفاوته.
    2- بعد چطور بفهمم چیز دست دوم ننداختن بهم؟
    3- لوازم همراه دوربین چی باید باشه حتما؟
    jeferson500 آنلاین نیست.

5. تاریخ عضویت
    Sep 2015
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    50
    216 بار تشکر شده در 77 پست
    2015/12/18, 20:48 #15
    نقل قول نوشته اصلی توسط jeferson500 نمایش پست ها
    فقط یک چیز دیگه. این وبسایتی که گفتم برای خرید اینترنتی مورد اطمینانه؟ والا قیمت های شهر ما 300 تومن با تهران (همین سایته) متفاوته.
    2- بعد چطور بفهمم چیز دست دوم ننداختن بهم؟
    3- لوازم همراه دوربین چی باید باشه حتما؟
    بنده به شخصا هنوز به سایت ها برای خرید کالای دیجیتال گران قیمت اعتماد کامل ندارم لذا بهترین خرید حضوری است
    اگر در شهر شما امکان خرید نیست می توانید به تهران مراجعه کنید , از نمایندگی با اطمینان خرید کنید البته اگر سایت نماد اعتماد دارد کمی قابل تامل است ودر خرید می توانید استفاده کنید:
    بنده نام سایت نمی برم ولی شما با یک جستجو می توانید سایت های معتبر وبزرگی پیدا کنید که ریسک کاهش پیدا کند
    1.درحالت کلی دوربین های آک با دوربین های دست دوم بسیار تمییز قابل تشخیص برای کاریر نیست ولی خب به نشیمنگاه دوربین که لنز در آن سوار می شود دقت کنید کاملا یکدست باشد وخوردگی نداشته باشدیهنی سطح فلزی مانند نشیمنگاه حالت قالب مانند خود را نگه داشته باشد همین حالت را در بخش نگه دارنده پایه دقت کنید.بدنه نیز کاملا مات وبدون خط خوردگی باشد برای تشخیص لنز نیز تنها با گرفتن عکس وآنالیز قابل تشخیص است ولی شما می توامید در نور شدید میزان خط خوردگی را مشاهده کنید
    برای حسگر نیز حسگر نیز کیف عکس قابل تشخیص است چراکه با گرفتن عکس های متعدد کیفیت نیز کمی کاهش پیدا می کند به همین دلیل می توان با تصاویر اصل خود سایت کانن مقایسه کرد که البته بسیار تشخیص سختی دارد
    بهترین راه همان خرید از نمایندگی می باشد
    2.در حالت کلی بدنه دوربین EOS 700D ولنز EF-S 18-55mm f/3.55.6 IS STM Lens
    درب محل اتصال لنز به دوربین ،بند گردنی
    درب لنز E-58 II 58mm درب پشت لنز
    کابل رابط باطری LP-E8 باطری شارژر LC-E8E
    سی دی راهنما
    سعی کن زندگی ات را طوری رقم بزی که خواسته بودی نه از تو خواسته بودند...
    کاربر مقابل از majidvfx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: jeferson500
    majidvfx آنلاین نیست.

6. تاریخ عضویت
    Aug 2015
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    14
    2015/12/18, 20:57 #16
    البته من قراره همون 7D mark ii رو بخرم با لنز 18-135
    تو شهر ما یک مغازه هست چندتا سوال ازش پرسیدم گیج زد بهش شک کردم. در این مورد شماره نمایندگی ایی دارید از تهران؟
    ویرایش توسط jeferson500 : 2015/12/18 در ساعت 20:59
    jeferson500 آنلاین نیست.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12