نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: آیا برای کار با پریمیر و افترافکتز نیاز هست که این درایور نصب بشه ؟

1. تاریخ عضویت
    Sep 2014
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    9
    5 بار تشکر شده در 3 پست

آیا برای کار با پریمیر و افترافکتز نیاز هست که این درایور نصب بشه ؟

#1 2015/12/06, 18:45
    سلام . دوستان من یک لپتاپ ideapad z580 دارم . به نظر شما درایور Intel Rapid Storage Technology باید نصب بشه ؟ شما خودتون نصب کردید ؟ اصلا نیاز هست ؟ ! چون من روی لپتاپ فقط یک هارد دارم و قصد استفاده از چند هارد رو هم ندارم و raid هم استفاده نمیکنم . شما خودتون برای تدوین با پریمیر و یا افترافکتز این درایور رو نصب کردید ؟ ویندوز من ویندوز هفت 64 بیت هست با هارد زیر :
    hdd: 750 GB . 5400RPM
    مدل هارد : st750lm022 hn-m750mbb
    آیا با استفاده از همین یک هارد نیازی به نصب درایوری که گفتم هست ؟
    لطفا راهنمایی کنید . نکته ای که برای من مهمه اینه که سیستمم در بهترین حالت باشه . یعنی درایورها با قطعات و سیستم من هماهنگ باشه و هیچ درایوری بی مورد نصب نشده باشه و کاربری من هم که گفتم کار با پریمیر و افتر افکتز هست . استفاده از تکنولوژی ای که با قطعات و چیدمان سیستم من جور نباشه و یا بی مورد باشه رو دوست ندارم .
    jimrako آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    90
    80 بار تشکر شده در 38 پست
    2015/12/07, 09:00 #2
    نقل قول نوشته اصلی توسط jimrako نمایش پست ها
    سلام . دوستان من یک لپتاپ ideapad z580 دارم . به نظر شما درایور Intel Rapid Storage Technology باید نصب بشه ؟ شما خودتون نصب کردید ؟ اصلا نیاز هست ؟ ! چون من روی لپتاپ فقط یک هارد دارم و قصد استفاده از چند هارد رو هم ندارم و raid هم استفاده نمیکنم . شما خودتون برای تدوین با پریمیر و یا افترافکتز این درایور رو نصب کردید ؟ ویندوز من ویندوز هفت 64 بیت هست با هارد زیر :
    hdd: 750 GB . 5400RPM
    مدل هارد : st750lm022 hn-m750mbb
    آیا با استفاده از همین یک هارد نیازی به نصب درایوری که گفتم هست ؟
    لطفا راهنمایی کنید . نکته ای که برای من مهمه اینه که سیستمم در بهترین حالت باشه . یعنی درایورها با قطعات و سیستم من هماهنگ باشه و هیچ درایوری بی مورد نصب نشده باشه و کاربری من هم که گفتم کار با پریمیر و افتر افکتز هست . استفاده از تکنولوژی ای که با قطعات و چیدمان سیستم من جور نباشه و یا بی مورد باشه رو دوست ندارم .

دوست گرامی...

در واقع کار این نرم افزار مدیریت هارددیسک موجود در سیستم شماست و از احتمال بوجود آمدن مشکلات احتمالی در حین اتصال چند هارددیسک به یکدیکر جلوگیری می کند و امکان مدیریت آن ها را به شما می دهد،همچنین کارایی هارددیسک را افزایش می دهد و مصرف آن را به حداقل می رساند.
    این تکنولوژی سالهاست که توسط اینتل ارائه شده و فقط طی سال های متوالی بارها تغییر نام پیدا کرده است و یک سری از مشکلات آن برطرف شده است.

تفاوت Intel® Rapid Storage Technology با نسخه های قبلی پشتیبانی از یک هارددیسک تا چندهاردیسک می باشد .
    توسط
    Native Command Queuing کارایی هارددیسک شما افزایش پیدا می کند.
    اگر از Laptop استفاده می کنید ، توسط
    Link Power Management
    مصرف شارژ باتری شما کاهش می یابد.

موفق باشید.

(منبع : کپی و پیست از سافت گذر )
    ویرایش توسط Farhad.Mahroughi : 2015/12/07 در ساعت 09:00
    >>>>> [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] <<<<<

Farhad.Mahroughi آنلاین نیست.