نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: 7d رو خریدم- جریان اینا چیه؟

1. تاریخ عضویت
    Aug 2015
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    14
    22 بار تشکر شده در 17 پست

7d رو خریدم- جریان اینا چیه؟

#1 2015/12/21, 18:16
    سلام من 7D رو خرید اینترنتی کردم ولی
    اصلا بوی جنس نو نمیده . پلم و وکیوم هم نداشت ینی هیچ کدوم از جنساش نداشت.

ویرایش توسط jeferson500 : 2015/12/21 در ساعت 21:07
    jeferson500 آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    444
    169 بار تشکر شده در 71 پست
    2015/12/21, 18:55 #2
    سلام
    من 700d رو خریدم از مغازه خریدم شارژر و باتریش چینی بود ولی برای اینکه مطمعا بشی بهت ننداخته شماره سریالی که زیر دوربین با زیر لنز نوشته شده با شماره لنز و شماره دوربین که روی جعبه دوربین نوشته شده مطابقت بده[فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ][فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    کاربر مقابل از p.mozayan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: jeferson500
    p.mozayan آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    Aug 2015
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    14
    2015/12/21, 19:03 #3
    نقل قول نوشته اصلی توسط p.mozayan نمایش پست ها
    سلام
    من 700d رو خریدم از مغازه خریدم شارژر و باتریش چینی بود ولی برای اینکه مطمعا بشی بهت ننداخته شماره سریالی که زیر دوربین با زیر لنز نوشته شده با شماره لنز و شماره دوربین که روی جعبه دوربین نوشته شده مطابقت بده[فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ][فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    داداش فدای تو که جواب دادی. الان چک کردم یکی بودن درسته
    حالا از بابت بوی پلاستیک دادن چطور؟ مال تو بوی آکبند میده؟ اصلا بو نمیده انگار هزارسال دست یکی بوده. آخه جنس نو بوی پلاستیکی کارتونی چیزی میده
    بعد پلم هم نداشت مال شمما چطور؟
    ویرایش توسط jeferson500 : 2015/12/21 در ساعت 19:03
    jeferson500 آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    1,505
    2,733 بار تشکر شده در 805 پست
    2015/12/22, 11:11 #4
    دوستان یک نکته را باید یاد آور بشم

این دلیل نیست که اگر چینی بود اصل نیست. خیلی از محصولات این کره خاکی در چین تولید می شود حتی محصولات شرکت های آمریکایی و ژاپنی
    برای همین بعد از دیدن اسم made in china نگران نشید البته این نگرانی دلیل هم دارد آن هم به خاطر دلال های نامردی است که جنس های درجه 5 چینی را وارد مملکت ما می کنند.
    _ Less is More _
    کاربر مقابل از Moein Zeraati عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: jeferson500
    Moein Zeraati آنلاین نیست.

5. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    90
    80 بار تشکر شده در 38 پست
    2015/12/23, 20:29 #5
    از کجا خریدی رفیق؟

واسه خاطر تخفیف؟

این جور اجناس رو به این شکل نخرید...مثلا دی جی کالا یا بامیلو که الان خیلی مد هست.

به شدت جا به جا میکنن.

موفق باشید.
    ویرایش توسط Farhad.Mahroughi : 2015/12/23 در ساعت 20:29
    >>>>> [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] <<<<<

کاربر مقابل از Farhad.Mahroughi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: Fereshteh Naji
    Farhad.Mahroughi آنلاین نیست.

6. تاریخ عضویت
    Nov 2015
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    3
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    2015/12/24, 05:58 #6
    سلام
    اینو به شما بگویم بوی نوع و تازه بودن شرط هست ولی تجربه من این هست که تحقیق کردم
    دوربین شما قاچاق ممکنه باشه در موقع قاچاق کردن چون حجم جعبه جنس قاجاقی زیاد هست
    اونکه قاچاق می کنه ،کارتون محصول رو باز کرده و تا کرده روی هم ، روی هم می گذارند و دوربین هم با وسایلش جاسازی می کنند
    پیشنهاد می دهم توی نور قزارش بده در محل کلیدهای پرکاربرد دوربین ببین علایمی دال بر فرسایش که کمی کدر شدن مشاهده می شه وجود داره یا نه؟

اگر امکان داره از مدل دوربین تون توضییح بدهید که چه محاسناتی دارده و دلیل انتخاب این مدل چی بوده
    من هم قصد خرید دارم , ممنونت می شوم اگر راهنماییم کنی
    کاربر مقابل از TaK TaZ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: p.mozayan
    TaK TaZ آنلاین نیست.

7. تاریخ عضویت
    Sep 2015
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    50
    216 بار تشکر شده در 77 پست
    2015/12/24, 18:32 #7
    باعرض سلام
    به شما با خرید دوربینcanon 7d mark2 تبریک می گویم انتخاب شایسته ای انجام دادید
    بنده به شما پیشنهاد دادم که دوربین را تا می توانید حتما به صورت حضوری و از نمایندگی در تهران خرید کنید
    قبل از هر چیزی بدون در نظرز گرفتن بسته بندی و پلمپ باید دلایلی دیگری مطرح شود که جنس دست دوم است
    تمامی مواردی که ذکر کردم را بررسی کنید به احتما زیاد جنس نو میباشد
    با دوربین خود چند بار عکس های پی در پی با همان 10 فریم برثانیه بگیرید بررسی کنید دوربین حالت مناسبی دارد وبدون مشکل شاتر حرکت و تصاویر ذخیره شوند در صورت مشکل در اسرع وقت به سایت خریداری شده تماس گرفتهتا مشکل برطرف شود.....
    سعی کن زندگی ات را طوری رقم بزی که خواسته بودی نه از تو خواسته بودند...
    کاربر مقابل از majidvfx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: jeferson500
    majidvfx آنلاین نیست.

8. تاریخ عضویت
    Aug 2015
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    14
    2015/12/25, 10:55 #8
    نقل قول نوشته اصلی توسط majidvfx نمایش پست ها
    باعرض سلام
    به شما با خرید دوربینcanon 7d mark2 تبریک می گویم انتخاب شایسته ای انجام دادید
    بنده به شما پیشنهاد دادم که دوربین را تا می توانید حتما به صورت حضوری و از نمایندگی در تهران خرید کنید
    قبل از هر چیزی بدون در نظرز گرفتن بسته بندی و پلمپ باید دلایلی دیگری مطرح شود که جنس دست دوم است
    تمامی مواردی که ذکر کردم را بررسی کنید به احتما زیاد جنس نو میباشد
    با دوربین خود چند بار عکس های پی در پی با همان 10 فریم برثانیه بگیرید بررسی کنید دوربین حالت مناسبی دارد وبدون مشکل شاتر حرکت و تصاویر ذخیره شوند در صورت مشکل در اسرع وقت به سایت خریداری شده تماس گرفتهتا مشکل برطرف شود.....
    تشکر.فقط تنها چیزی که نتونستم باهاش کار کنم فلشر دوربین هست که وقتی دکمه فلشر رو میزنم بیرون نمیاد! که البته اینم تو یک ویدیو دیدم ! ولی نمیدونم چطور تست کنم فلشر رو چون باز نمیشه! تنظیم خاصی میخواد؟
    jeferson500 آنلاین نیست.