نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: کسی هست پیشنهاد یه مانیتور حرفه ای تا دو میلیون بده ؟!

1. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    تشکر ها
    0
    19 بار تشکر شده در 13 پست

کسی هست پیشنهاد یه مانیتور حرفه ای تا دو میلیون بده ؟!

#1 2016/06/08, 18:59
    سلام. برای سیستم رندرینگم یه مانیتور حرفه ای میخام.

کاربری: جلوه های ویژه، تولید انیمیشن و تیزر و طراحی سه بعدی و ... و تولید فیلم و مستند.

بودجه : نهایت دو میلیون. محیط کاری وسیع میخام، دقت رنک و کیفیت صفحه هم خب خیلی مهمه.

گرافیک سیستمم : 980 ti
    mmroracle آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    تشکر ها
    0
    2016/06/09, 03:28 #2
    مدلهایی که خودم با جستجو پیدا کردم :

Asus PB278Q - رزولیشن : 2560 - 1440 / 27 اینچ / 16:9 / PLS

Asus MX27AQ - رزولیشن : 2560- 1440 / 27 اینچ / 16:9 / AH-IPS

Asus MX299Q - رزولیشن : 2560- 1080 / 29 اینچ واید / 21:9 / AH-IPS

اگه دوستان یاری برسونند بی نهایت ممنون میشم ...
    mmroracle آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    تشکر ها
    0
    2016/06/11, 15:22 #3
    هیچکس نیست که مشاوره بده؟!
    mmroracle آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    Sep 2015
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    50
    216 بار تشکر شده در 77 پست
    2016/06/21, 18:12 #4
    با عرض سلام
    مانیتورهای مطرح شده همه مناسب اند ولی این مانیتور ها را به عنوان مانیتور حرفه ای نمی توان تلقی کرد
    بهترین مانیتور های این بازه قیمت
    ASUS PB287Q 28" Widescreen :
    این مانیتور را می توان یکی از بهترین گزینه ها دانست در سیستم های رندرینگ و انیمیشن یاددتان باشد دلایل متعددی برای انتخاب این مانیتور وجود دارد که انشالله در یک پست مجزا خواهم گفت
    این مانیتور دارای وضوح UHD:3840P*2160P می باشد زمان پاسخ دهی سریع یک میلی ثانیه وحمایت رنگی بسیار بالا وکنتراست بی نظیر ودرست آن از عوامل انتخاب این مانیتور است
    البته شرکت ASUS تنها انتخاب نیس
    شرکت BENQ بهترین ها را دارا می باشد که خود بنده برای کارهای حرفه ای مانیتور این شرکت را معرفی میکنم

سعی کن زندگی ات را طوری رقم بزی که خواسته بودی نه از تو خواسته بودند...
    majidvfx آنلاین نیست.

5. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    تشکر ها
    0
    2016/06/27, 23:53 #5
    نقل قول نوشته اصلی توسط majidvfx نمایش پست ها
    با عرض سلام
    مانیتورهای مطرح شده همه مناسب اند ولی این مانیتور ها را به عنوان مانیتور حرفه ای نمی توان تلقی کرد
    بهترین مانیتور های این بازه قیمت
    ASUS PB287Q 28" Widescreen :
    این مانیتور را می توان یکی از بهترین گزینه ها دانست در سیستم های رندرینگ و انیمیشن یاددتان باشد دلایل متعددی برای انتخاب این مانیتور وجود دارد که انشالله در یک پست مجزا خواهم گفت
    این مانیتور دارای وضوح UHD:3840P*2160P می باشد زمان پاسخ دهی سریع یک میلی ثانیه وحمایت رنگی بسیار بالا وکنتراست بی نظیر ودرست آن از عوامل انتخاب این مانیتور است
    البته شرکت ASUS تنها انتخاب نیس
    شرکت BENQ بهترین ها را دارا می باشد که خود بنده برای کارهای حرفه ای مانیتور این شرکت را معرفی میکنم

سلام.
    دوست عزیز برای پرداختن به این تاپیک دیگه خیلی دیره! چون بنده مانیتورمو خریدم :
    Asus MX27AQ.

ضمن اینکه تا اونجایی که بنده اطلاع دارم مانیتور ایسوسی که پیشنهاد دادید پنلش TN هست نه IPS. هیچ آی پی اسی با زمان پاسخدهی 1 میلی ثانیه نیستش.
    بنکیو هم که TN هست.

این درحالیه که از هرکی مشاوره گرفتم گفته
    هر چی میخای بخری فقط آی پی اس باشه ... TN با زمان پاسخدهی کم مناسب برای گیمه
    کاربر مقابل از mmroracle عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: majidvfx
    mmroracle آنلاین نیست.

6. تاریخ عضویت
    Sep 2015
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    50
    2016/06/28, 10:34 #6
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmroracle نمایش پست ها
    سلام.
    دوست عزیز برای پرداختن به این تاپیک دیگه خیلی دیره! چون بنده مانیتورمو خریدم :
    Asus MX27AQ.

ضمن اینکه تا اونجایی که بنده اطلاع دارم مانیتور ایسوسی که پیشنهاد دادید پنلش TN هست نه IPS. هیچ آی پی اسی با زمان پاسخدهی 1 میلی ثانیه نیستش.
    بنکیو هم که TN هست.

این درحالیه که از هرکی مشاوره گرفتم گفته
    هر چی میخای بخری فقط آی پی اس باشه ... TN با زمان پاسخدهی کم مناسب برای گیمه
    باعرض سلام
    خواهشمند است دربارهی ارائه اطلاعات کمی تامل کنید
    مانیتور ASUS PB287Q 28 به عنوان برترین مانیتوری می باشد که قدرت وکیفیت بالایی را ارائه می دهد
    بنده در پستی که گذاشتم اگر دقت کنید در حرفی از تکنولوژی IPS نزده ام وهمچنین فقط مطرح کردم که مانیتور های شرکت BENQ از کیفیت متمایزی برخوردار است .آیا شما نام مدلی را در نوشته بنده می بینید؟؟؟؟
    قابل ذکر است تمامی مطالب گفته شده کاملا درست و معتبر است وهمچنین عکس گذاشته شده فقط صرفا برای اصلاع است واین مانیتور ایسوس یک مدل دیگر را نیز با تکنولوژیIPS ارائه داده است که باز اگر به عکس توجه می کردیدبنده همان جا خود تاکید بر،زمان پاسخ دهی پنج میلی ثانیه کرده ام.
    مانیتور مطرح شده دارای زمان پاسخ دهی سریع یک میلی ثانیه می باشدودلایل بی شماری برای انتخاب این مانیتور وجود دارد
    وچند نکته درباره ی پنل های TN,IPS

TN (پیچ خورده نماتیک) رایج ترین فن آوری و همچنین قدیمی ترین است. مزیت اصلی آن ، فراهم کردن کوتاه ترین زمان پاسخ، آنها را خوب برای بازی وکارهایی که شما نیاز به دیدن واضح تصاویر سریع بدون پرش را داشته باشید. در ترکیب TNبا LED پشت نور، ارائه روشنایی بالا و از فن آوری های رقیب قدرت کمتری برای جلب توجه دارد. عامل مهم دیگر این است که آنها برای تولید ارزان هستند، و در نتیجه قیمت پایین تری را برای کاربر ارائه می دهد

IPS مزایای اصلی با که تولید رنگ درست، فن آوری به طرز محسوسی بهتر و همچنین خیلی زوایای دید بهتری دارا می باشد. یک مشکل به تاکید رنگ سیاه که به نوبه خود به معنای مشکلات با کنتراست. پانل های IPS نیز بسیار گران و راه اندازی کند است.
    این نوع پنل ها بهترین برای عکاسان و گرافیک کاران می باشد درمقابل پنل های TN زمان پاسخ دهی بسیار سریعی می باشندو برای رسانه و گیم و استودیو ها امری ضروری است
    با تشکر

ویرایش توسط majidvfx : 2016/06/28 در ساعت 10:49
    majidvfx آنلاین نیست.

7. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    تشکر ها
    0
    2016/06/29, 04:26 #7
    باعرض سلام
    مانیتور ASUS PB287Q 28 به عنوان برترین مانیتوری می باشد که قدرت وکیفیت بالایی را ارائه می دهد
    بنده در پستی که گذاشتم اگر دقت کنید در حرفی از تکنولوژی IPS نزده ام وهمچنین فقط مطرح کردم که مانیتور های شرکت BENQ از کیفیت متمایزی برخوردار است .آیا شما نام مدلی را در نوشته بنده می بینید؟؟؟؟
    قابل ذکر است تمامی مطالب گفته شده کاملا درست و معتبر است وهمچنین عکس گذاشته شده فقط صرفا برای اصلاع است واین مانیتور ایسوس یک مدل دیگر را نیز با تکنولوژیIPS ارائه داده است که باز اگر به عکس توجه می کردیدبنده همان جا خود تاکید بر،زمان پاسخ دهی پنج میلی ثانیه کرده ام.
    مانیتور مطرح شده دارای زمان پاسخ دهی سریع یک میلی ثانیه می باشدودلایل بی شماری برای انتخاب این مانیتور وجود دارد

TN (پیچ خورده نماتیک) رایج ترین فن آوری و همچنین قدیمی ترین است. مزیت اصلی آن ، فراهم کردن کوتاه ترین زمان پاسخ، آنها را خوب برای بازی وکارهایی که شما نیاز به دیدن واضح تصاویر سریع بدون پرش را داشته باشید. در ترکیب TNبا LED پشت نور، ارائه روشنایی بالا و از فن آوری های رقیب قدرت کمتری برای جلب توجه دارد. عامل مهم دیگر این است که آنها برای تولید ارزان هستند، و در نتیجه قیمت پایین تری را برای کاربر ارائه می دهد

IPS مزایای اصلی با که تولید رنگ درست، فن آوری به طرز محسوسی بهتر و همچنین خیلی زوایای دید بهتری دارا می باشد. یک مشکل به تاکید رنگ سیاه که به نوبه خود به معنای مشکلات با کنتراست. پانل های IPS نیز بسیار گران و راه اندازی کند است.
    این نوع پنل ها بهترین برای عکاسان و گرافیک کاران می باشد درمقابل پنل های TN زمان پاسخ دهی بسیار سریعی می باشندو برای رسانه و گیم و استودیو ها امری ضروری است
    با تشکر

سلام.
    شما ایسوس و بنکیو رو مطرح کردید. و زیر پستتون اومدید یک عکس از ایسوس و یک عکس هم از بنکیو گذاشتید!! بنده چه فکری باید بکنم؟؟ خب معلومه. طبیعیه که فکر کنم عکس PB287Q رو گذاشتید. (حتما میدونید PB ها ظاهرا یک شکل هستن) ولی توی تصویر نوشته IPS و ... در حالیکه PB287Q تی ان هست . ضمن اینکه در محصولات ایسوس بنده مانیتور با اون شکل ظاهری که تو عکس هست و 4k باشه و IPS ندیدم تاحالا. کل PB ها رو من زیر و رو کردم! چون کسی جوابمو نمیداد مجبور شدم برم خودم متخصص بشم تو انتخاب!! اگه اشتباه میکنم و چنین محصولی با مشخصات توی عکس و دقیقا همین شکل و ظاهر وجود داره لطفا لینک سایتشو بدید. فقط لینک!!

ضمنا بنکیو ها اکثرا TN هستن، یکی دو تا IPS شاید باشه که خیلی گرونه و اصلا به صرفه نیست! بنابراین بنکیو مال پولدارهاست...

مانیتور PB287Q هم دقیقا مصداق بارز خرج اضافه هست. پاسخدهی سریع مورد نیاز یک گرافیست نیست. برتری که نداره نسبت به مانیتوری که خریدم هیچ، کیفیت تصویر پایینتر هم هست حتما. شک ندارم! فقط رزولیشن بالایی داره و شارپ تر و یه اینچ بزرگتر. اگه IPS بود ارزش داشت.
    ولی اینو یاد گرفتم و آویزه ی گوشم کردم که هیچ فرقی بین PB287Q و PB278Q و PB298Q و MX هایی که بالا گفته بودم از نظر من نیست. حتی اگه PB287Q آی پی اس بوده باشه! تمام اینها در یک رده هستن! و حساسیت برای انتخاب بینشون بی معنی و حتی حماقت هست. تفاوتهای واقعی در مانیتور چند ده میلیونی مشخص میشه...

- - - - - - - - - -این ارسال توسط مطلب زیر به روز رسانی شده است.- - - - - - - - - -

باعرض سلام

با تشکر

سلام.
    شما ایسوس و بنکیو رو مطرح کردید. و زیر پستتون اومدید یک عکس از ایسوس و یک عکس هم از بنکیو گذاشتید!! بنده چه فکری باید بکنم؟؟ خب معلومه. طبیعیه که فکر کنم عکس PB287Q رو گذاشتید. (حتما میدونید PB ها ظاهرا یک شکل هستن) ولی توی تصویر نوشته IPS و ... در حالیکه PB287Q تی ان هست . ضمن اینکه در محصولات ایسوس بنده مانیتور با اون شکل ظاهری که تو عکس هست و 4k باشه و IPS ندیدم تاحالا. کل PB ها رو من زیر و رو کردم! چون کسی جوابمو نمیداد مجبور شدم برم خودم متخصص بشم تو انتخاب!! اگه اشتباه میکنم و چنین محصولی با مشخصات توی عکس و دقیقا همین شکل و ظاهر وجود داره لطفا لینک سایتشو بدید. فقط لینک!!

ضمنا بنکیو ها اکثرا TN هستن، یکی دو تا IPS شاید باشه که خیلی گرونه و اصلا به صرفه نیست! بنابراین بنکیو مال پولدارهاست...

مانیتور PB287Q هم دقیقا مصداق بارز خرج اضافه هست. پاسخدهی سریع مورد نیاز یک گرافیست نیست. برتری که نداره نسبت به مانیتوری که خریدم هیچ، کیفیت تصویر پایینتر هم هست حتما. شک ندارم! فقط رزولیشن بالایی داره و شارپ تر و یه اینچ بزرگتر. اگه IPS بود ارزش داشت.
    ولی اینو یاد گرفتم و آویزه ی گوشم کردم که هیچ فرقی بین PB287Q و PB278Q و PB298Q و MX هایی که بالا گفته بودم از نظر من نیست. حتی اگه PB287Q آی پی اس بوده باشه! تمام اینها در یک رده هستن! و حساسیت برای انتخاب بینشون بی معنی و حتی حماقت هست. تفاوتهای واقعی در مانیتور چند ده میلیونی مشخص میشه...
    mmroracle آنلاین نیست.

8. تاریخ عضویت
    Sep 2015
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    50
    2016/06/29, 13:05 #8
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmroracle نمایش پست ها
    سلام.

- - - - - - - - - -این ارسال توسط مطلب زیر به روز رسانی شده است.- - - - - - - - - -

سلام.

باعرض سلام به شما دوستان عزیز
    قبل از جواب دادن لازم است چندنکته را یادآوری کنم لااقل برای خودم:
    1.هدف از ارائه پست ها تنها و تنها تاکید کنم تنها برای راهنمایی برای رسیدن به تصمیم درست ، رفع مشکلات ودریافت اصلاعات جدید ودرست می باشد
    2.اگر پستی برای یک انتخاب محصول یک فردی است اگر پست دوباره بروز رسانی می شود برای این است که سایر افراد انجمن نیز از آن استفاده کنند
    3.بحثی که تنها منجر به تصمیم درست نشود بهتر است به هیچ عنوان نشود
    لذا بنده به عنوان یک کارشناس وپژوهشگر سخت افزار وقتی مطلبی را ارائه می دهم حتما درست ومعتبر است.
    شما عرض کردید بنده کل مانتیور های ایسوس را زیر و رو کردم ومانیتوری که در تصویر قرار دادم با رزولوشن 4k وتکنولوژی IPS وجود ندارد وخواستار لینک شدید....
    در آخر دوباره تاکید می کنم بحث خواهشا نکنید
    لینک سایت اصلی ایسوس
    [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]

majidvfx آنلاین نیست.