نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل جدی در نصب و فعال سازی Corel VideoStudio Ultimate X9

1. تاریخ عضویت
    Aug 2014
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    1
    0 بار تشکر شده در 0 پست

مشکل جدی در نصب و فعال سازی Corel VideoStudio Ultimate X9

#1 2016/07/16, 15:10
    سلام خدمت اساتید محترم و کاربران عزیز سایت و انجمن iman vfx
    راستیش من توی نصب Corel VideoStudio Ultimate X9 به یه مشکل اساسی برخوردم که هیچ جا نتونستم حلش کنم. حتی منابع اصلی.
    اونم اینه که من قبلا x8 نصب داشتم و کار میکرد. بعد نسخه Ultimate X9 رو از سایت گرفتم و طبق آموزش نصب کردم. ولی وقتی خواستم کرک کنم بعداز باز کردن نرم افزار، پنجره ای باز شد و این پیغامش بود:
    This is a limited trial. Some features, Formats, effects and performa...

بعد که اوکی رو زدم، پنجره ای باز شد و من روی ?Already Purchased کلیک کردم، حالا مشکلی که هست اینه که چون مقدار زمان و روز نسخه تریال گذشته و 0 روز باقیمونده، بعد از وارد کردن serial namber ، دیگه Installation Code بهم نمیده تا وارد کنم و Activation Code رو بگیرم.
    و الان دیگه نمیدونم چیکار کنم. من تمام نسخه ها رو یه بار کامل پاک کردم،حتی ریجستری رو هم هر چی corel بود پاک کردم، ولی بازم که نصب میکنم همین مشکل برقراره...

ممنون میشم دوستان و اساتید راه حل بدن.
    پیشاپیش ممنون.
    mosobo آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    456
    500 بار تشکر شده در 206 پست
    2016/07/17, 02:23 #2
    روی گزینه ?Already Purchased نباید کلیک کرد چون پرسیده آیا میخواهید بخرید لایسنس نزم افزار رو ...
    2 راه دارید برای نصب مجدد

1- حذف تمام فایلهای مرتبط با این نسخه ویدئو استودیر اعم از ( رجیستری فایلهائی که در داکمنت ویندوز هست در پوشه تمپ و جاهای مخفی دیگه!)
    2- روش مستقیم تر نصب مجدد ویندوز
    من نسخه های آخر ویدئو استودیو رو نصب نکردم اما وقتی کارتون با نسخه ایکس 8 راه می افته چه نیازی هست که با نسخه ایکس 9 کار کنید؟!
    یا اینکه در کنار نسخه ایکس 8 نسخه ایکس 9 رو هم نصب داشته باشید تا کار های اصلی رو با اکیس 8 و نسخه ایکس 9 رو برای کار با ابزار جدیدش داشته باشید .
    البته پیشنهاد میکنم از Cyberlink video Dirctor هم استفاده کنید اون هم مثل ویدئو استدیو نرم افزار خوبی برای تدوین . بعد از ادوب پریمیر و ایدیوس.
    کاربر مقابل از RealFlow عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: mosobo
    RealFlow آنلاین نیست.