نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: راهنمایی در مورد خرید دوربین

1. تاریخ عضویت
    Mar 2015
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    38
    196 بار تشکر شده در 84 پست

راهنمایی در مورد خرید دوربین

#1 2017/03/07, 23:30
    سلام خدمت تمامی دوستای عزیز ایمان وی اف ایکس دوستان قصد خرید دوربین دارم که بین یکی از دو دوربینی که مینویسم اسمشون رو الان میخوام انتخاب کنم میخواستم ببینم اولا نظر شما چیه و اگر پیشنهاد بهتری دارین ممنون میشم بگین و همچنین این که چه لنزی رو باید در کنار دوربین خریداری کنم با تشکر از همه
    Canon EOS 750D + 18-135 IS STM

Canon EOS 70D + 18-135 STM ( البته خرید این یکی منوط به اینه که بودجش جور بشه )

و این که تا محدوده 135 رو پوشش میدن خوبه یا باید بیشتر باشن قسمت تله نوتو با تشکر از دوستای گرامی
    darkninja آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Sep 2015
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    50
    216 بار تشکر شده در 77 پست
    2017/03/11, 00:59 #2
    سلام
    دوربین های مطرح شده در رنج یک قیمت نیستند واز یکدیگر متمایز می باشند
    لنز های تله فوتوهای متفاوتی وجود دارد که از رنج 80میلیمتری شروع می شود تا 300میلمیتر با دیافراگم استانداردکه متناسب با نیازتان باید انتخاب کنیدو دقت کنید بعضی مدل های کانن دارای نسل جدید هم می باشند رادرنظربگیرید
    پیشنهاد دوربین : بهترین حالت را باکمی هزینه بیشتر بدست بیاورید که درهردو بخش تصویروفیلم سرآمد وقدرتمند باشد دوربین جدید کانن 80d که ارزش بسیاربالای دارد .

[فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    سعی کن زندگی ات را طوری رقم بزی که خواسته بودی نه از تو خواسته بودند...
    majidvfx آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    Apr 2017
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    2017/04/24, 13:08 #3
    ممنوووووون
    [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ][فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ][فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ][فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ][فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ][فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ][فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ][فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ][فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    manafi آنلاین نیست.