نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: نقشه راه کاربران Softimage توسط Autodesk

1. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    1,505
    2,733 بار تشکر شده در 805 پست

نقشه راه کاربران Softimage توسط Autodesk

#1 2014/08/05, 11:46
    این تصویر نقشه راهی که Autodesk برای کاربران Softimage ترسیم کرده

[فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    _ Less is More _
    5 کاربر مقابل از Moein Zeraati عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . hosseinvfx,Iman,Pejman3D,Reza64,Zeppelin
    Moein Zeraati آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    610
    2,370 بار تشکر شده در 700 پست
    2014/08/05, 12:31 #2
    نقشه روی کاغذ خیلی سادست !! مثال عینی از دوستم می زنم چند میلیون خرج کرد و چه قدر وقت گذاشت و حرفه ای شد توی softimage !! بعد بیان اعلام کنن نرم افزارت به فنا رفته تشریف ببر مایا یا مکس !!! شما باشین چه کار می کنید .. اون چند سال وقت و حوصله و عشق و چشم و ... که پای نرم افزارت گذاتشی رو کی می تونی بهم برگردونه خب اگه می خواست از اول می تونست بره مایا و مکس ولی اینو دوست داشت !! به هر حال توهیم بزرگی بود که کاربرانش ! من می گم ! ولی بازخورد بسیار بدی بین کاربران اتودسک داشت ! یعنی پس فردا همین بلا سر مایا یا مکس هم ممکنه بیاد ؟؟؟ معلوم نیست ....
    5 کاربر مقابل از hamid reza toroghi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . hosseinvfx,Pejman3D,Reza Rafie,Reza64,Zeppelin
    hamid reza toroghi آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    1,805
    2,677 بار تشکر شده در 864 پست
    2014/08/05, 12:37 #3
    اتودسک چشم بسته زیرآبی رفته ها. واقعا خوب شد این نقشه راهو ارائه داد و گرنه کارابرا سردرگم می موندن که چیکار کنن . اینجاست که نشون میده کارابرا هیچ ارزشی ندارن برای اتودسک
    همچینم نمودار کشیده هرکی ببینه قطعا پیش خودش میگه خب که چی؟؟؟ خودمون که اینو می دونستیم؟؟؟
    ویرایش توسط Reza Rafie : 2014/08/05 در ساعت 12:38
    خدا هیچ وقت دیر نمی کند
    4 کاربر مقابل از Reza Rafie عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . hosseinvfx,jafar68,Pejman3D,Zeppelin
    Reza Rafie آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    1,505
    2014/08/05, 12:47 #4
    بله دوستان شاید توهین باشد شاید زیر آبی ولی گاهی اوقات برای بهتر شدن باید پوست اندازی کرد همان طور که گفتم ما فقط به خودمان فکر میکنیم ولی در شرکت ها به افق ها نگاه می شود.

یک مثال میزنم
    فرض کنید شما رییس شرکت Autodesk خبر می رسد که نرم افزار Softimage بازدهی خوبی ندارد و هزینه بالایی نیز برای توسعه مصرف می کند شرکت های رقیب نیز در رقابت

تصمیم اول : اگر حذف کنیم نتیجه: کاربران ناراحت می شود --- تمرکز روی بخش های دیگر --- توسعه بخش های دیگر --- افزایش فروش --- بی اعتمادی کاربران برای مدت زمان کوتاه --- شکست دادن رقبا

تصمیم دوم : حذف نکنیم نتیجه : کاربران خوشحال --- کاهش سود و ارزش سهام --- کاهش فروش --- پیروز شدن رقبا --- توسعه کم بخش ها در هر سال

خودتون تصمیم بگیرید
    ویرایش توسط Moein Zeraati : 2014/08/05 در ساعت 12:54
    _ Less is More _
    4 کاربر مقابل از Moein Zeraati عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . hosseinvfx,jafar68,mahmoud,Pejman3D

5. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    1,805
    2,677 بار تشکر شده در 864 پست
    2014/08/05, 12:50 #5
    اما قطعا این کار اتودسک به خاطر عدم بازدهی این نرم افزار نبوده. واسه این بوده که قدرت بلامنازع باشه با نرم افزارهایی مثل مکس و مایا وگرنه Softimage هم به اندازه خودش غولی بوده
    خدا هیچ وقت دیر نمی کند
    4 کاربر مقابل از Reza Rafie عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . hosseinvfx,jafar68,Moein Zeraati,Zeppelin
    Reza Rafie آنلاین نیست.

6. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    1,505
    2014/08/05, 12:54 #6
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Rafie نمایش پست ها
    اما قطعا این کار اتودسک به خاطر عدم بازدهی این نرم افزار نبوده. واسه این بوده که قدرت بلامنازع باشه با نرم افزارهایی مثل مکس و مایا وگرنه Softimage هم به اندازه خودش غولی بوده
    بله حرف شما درسته ولی می دانی آقا رضا وقتی می بینه مثلا فروش مکس 800 فروش مایا 1000 و فروش سافت ایماج 200 بنظر ناکار آمد می آید ان هم ناکار آمد اقتصادی پس میگه من این 200 رو فدا میکنم تا روی مکس و مایا جمعا 600 دیگر سود کنم در دراز مدت.
    مسئله این است
    _ Less is More _
    3 کاربر مقابل از Moein Zeraati عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . hosseinvfx,jafar68,Reza Rafie

7. تاریخ عضویت
    Sep 2014
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    11
    15 بار تشکر شده در 6 پست
    2014/11/25, 15:15 #7
    یعنی چی؟ مگه سافت ایمیج حذف شد؟ من 2015 اش رو دارم کی حذف شده؟ ها؟
    dalmif آنلاین نیست.

8. تاریخ عضویت
    Jun 2014
    تشکر ها
    730
    207 بار تشکر شده در 81 پست
    2014/11/25, 18:49 #8
    نقل قول نوشته اصلی توسط dalmif نمایش پست ها
    یعنی چی؟ مگه سافت ایمیج حذف شد؟ من 2015 اش رو دارم کی حذف شده؟ ها؟
    نه دوست عزیز فعلا حذف نشده ولی 2016 اخرین نسخش ارائه میشه نرمافزار دوست داشتنی که داره غروب می کنه
    jafar68 آنلاین نیست.