صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 41

موضوع: سری آموزش های نرم افزار پریمیر پرو

1. تاریخ عضویت
    Aug 2014
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    0
    377 بار تشکر شده در 166 پست
    2014/11/05, 20:49 #11
    morteza_f خسته نباشی من کاربر هیچکدوم نیستم فقط یک سوال داشتم الگوریتم جدید برای فشرده سازیرو با چه برنا مه ای انجام دادی چون تو این زمینه برنامه خیلی هست شما از کدام برنامه استفاده کردی؟
    کاربر مقابل از zbrush5 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: Morteza Fathollahi
    zbrush5 آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    تشکر ها
    94
    488 بار تشکر شده در 91 پست
    2014/11/05, 21:13 #12
    zbrush5:
    در زمینه مبحث انکود دنیای ویدئو دو نرم افزار مهم وجود داره که اغلب ریلیزکننده های بزرگ (Ganool - YIFY - Shaanig) از این دو استفاده میکنن:
    Staxrip و Megui که این دومی محبوبتر هست و البته پیچیده تر. من شخصا برای ویدئوهای آموزشی از نرم افزار سومی که بعد این دو بهترین به حساب میاد استفاده میکنم: Handbrake. این نرم افزار User Friendly هست و UI بهتری نسبتی به دو نرم افزار قبلی داره.
    بحث انکود ویدئو یک بحث علمی هست و نیازمند آشنایی با بنیان و علم فرمتها ، کدکها ، انواع فشرده سازی (Spatial - Temporal و...) و آشنایی با مفاهیمی نظیر B-frame ، Reference frame و نظایر این داره. با دونستن این موارد میتونید با توجه به محتوای ویدئو کار انکود رو به بهترین شکل انجام بدید. در همین دوره پریمیر درباره این موارد صحبت خواهیم کرد و به عنوان نمونه نرم افزار Handbrake آموزش داده خواهد شد.
    امیدوارم تونسته باشم یه توضیح کلی مناسب بدم...
    6 کاربر مقابل از Morteza Fathollahi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali 221,h.davoudi,Iman,jafar68,li@,p.mozayan
    Morteza Fathollahi آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    5,285
    1,631 بار تشکر شده در 699 پست
    2014/11/05, 21:35 #13
    مرتضی جان در مورد Megui ی آموزشی بسازی خیلی خوب میشه
    الهم عجل لولیک الفرج
    3 کاربر مقابل از li@ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali 221,Morteza Fathollahi,رضا گ
    li@ آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    1,292
    1,143 بار تشکر شده در 383 پست
    2014/11/05, 21:44 #14
    دم شما گرم
    2 کاربر مقابل از javadf73 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . jafar68,Morteza Fathollahi
    javadf73 آنلاین نیست.

5. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Premiere Pro
    تشکر ها
    161
    342 بار تشکر شده در 154 پست
    2014/11/05, 22:10 #15
    مرتضی جان بهتر نیست تمام آموزش های شما در یک تاپیک ویژه قرار بگیرد؟
    کاربر مقابل از Sheibani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: Morteza Fathollahi
    Sheibani آنلاین نیست.

6. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    تشکر ها
    94
    488 بار تشکر شده در 91 پست
    2014/11/05, 22:20 #16
    اگر این کار صورت بگیره که ممنون میشم. اما باید دید چطور این کار صورت بگیره که پیدا کردن و دسترسی به آموزش های هر نرم افزار مخصوصا برای افراد تازه وارد مناسب باشه. اگه ایده ای برای انجام این کار دارید ممنون میشم اگه از طریق پیام خصوصی اطلاع بدید...
    4 کاربر مقابل از Morteza Fathollahi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali 221,jafar68,li@,Sheibani
    Morteza Fathollahi آنلاین نیست.

7. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    58
    251 بار تشکر شده در 77 پست
    2014/11/05, 23:28 #17
    ممنون آقا مرتضی از این همه زحماتت.
    منتظر آموزش حرفه ای نرم افزار Megui هستیم!
    اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
    3 کاربر مقابل از Morteza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali 221,Morteza Fathollahi,رضا گ
    Morteza آنلاین نیست.

8. تاریخ عضویت
    Aug 2014
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    27
    38 بار تشکر شده در 14 پست
    2014/11/05, 23:41 #18
    خیلی کارت عالی هست آقا مرتضی تشکر بابت تمام تلاش که می کنی .
    همیشه موفق باشی .
    4 کاربر مقابل از alirezai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali 221,jafar68,Morteza Fathollahi,Sheibani
    alirezai آنلاین نیست.

9. تاریخ عضویت
    Aug 2014
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    0
    377 بار تشکر شده در 166 پست
    2014/11/06, 00:01 #19
    نقل قول نوشته اصلی توسط morteza_f نمایش پست ها
    zbrush5:
    در زمینه مبحث انکود دنیای ویدئو دو نرم افزار مهم وجود داره که اغلب ریلیزکننده های بزرگ (Ganool - YIFY - Shaanig) از این دو استفاده میکنن:
    Staxrip و Megui که این دومی محبوبتر هست و البته پیچیده تر. من شخصا برای ویدئوهای آموزشی از نرم افزار سومی که بعد این دو بهترین به حساب میاد استفاده میکنم: Handbrake. این نرم افزار User Friendly هست و UI بهتری نسبتی به دو نرم افزار قبلی داره.
    بحث انکود ویدئو یک بحث علمی هست و نیازمند آشنایی با بنیان و علم فرمتها ، کدکها ، انواع فشرده سازی (Spatial - Temporal و...) و آشنایی با مفاهیمی نظیر B-frame ، Reference frame و نظایر این داره. با دونستن این موارد میتونید با توجه به محتوای ویدئو کار انکود رو به بهترین شکل انجام بدید. در همین دوره پریمیر درباره این موارد صحبت خواهیم کرد و به عنوان نمونه نرم افزار Handbrake آموزش داده خواهد شد.
    امیدوارم تونسته باشم یه توضیح کلی مناسب بدم...
    ممنون باور کنید حتی اسمشونم نشنیده بودم من خودم avid composer - Assimilate Scratch کار میکنم به خاطر سر همین کدینگها مجبورم از Sorenson استفاده کنم حالا اصلا نمیدونم اینها با اوید سازگاری داره
    این برنامرو حجمش چه قدره ایا ساپورت میکنه سرعت تبدیلش چطوره از لحاظ حجم فکر کنم توانایش از این برنامه خیلی بیشتر باشه
    ویرایش توسط zbrush5 : 2014/11/06 در ساعت 00:03
    zbrush5 آنلاین نیست.

10. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    1,931
    4,485 بار تشکر شده در 1,171 پست
    2014/11/06, 02:25 #20
    نقل قول نوشته اصلی توسط morteza_f نمایش پست ها
    اگه روند کم استقبالی ادامه داشته ، طبیعتا دیگه هیچ آموزشی در این بخش قرار نمیگیره
    به زودی امکانی فراهم میشه که فقط کاربران فعال حق استفاده از مطالب رو داشته باشن
    و کاربرانی که الان حالت تماشاچی دارن دسترسی به هیچ کدوم از فایل ها نخواهند داشت
    به زودی زود اجرائی میشه
    [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    5 کاربر مقابل از Iman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ali 221,jafar68,li@,Morteza,Morteza Fathollahi
    Iman آنلاین نیست.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین