صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: درخواست آموزش حرکت ذرات پارتیکل ( به این صورت در تصویر فوق)

1. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    تشکر ها
    17
    28 بار تشکر شده در 9 پست

درخواست آموزش حرکت ذرات پارتیکل ( به این صورت در تصویر فوق)

#1 2014/08/22, 20:23
    با سلام
    چند وقتی است روی حرکت ذرات معلق در هوا دارم کار میکنم....تقریبا خیلی پیش رفتم ...ولی در خصوص عکس فوق که شاید بعضی از شما دوستان این ویدئو رو دیده باشید از زیگورات ...می بینیم که ذرات به یک قاعده خاص در حال پیچ خوردن هستند و از کاراکتر دور می شوند....هم اهسته حرکت میکنند و هم نوع حرکت و تاب خوردگی کاملا واضح انها
    انگار یک پارچه رو جلوی باد هی تکونش بدی ....
    ممنون میشم از اساتید فن و کسانی که این تکنیک رو می دونن راهنمائی بفرمایند
    خیلی با پلاگین پارتیکل کار کردم ولی اینجوری نتوانستم دربیارم......مثلا با قسمتهای spin amplitude ,..............

[فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]

دوست لطفا همراهی کنند و اموزش تصویری در صورتی که تکنیک رو بلد هستند در این تاپیک قرار دهند
    با تشکر
    after effects آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    تشکر ها
    17
    28 بار تشکر شده در 9 پست
    2014/08/26, 20:34 #2
    دوستان یعنی این سایت با وجود این همه افترافکت کار....حتی نباید یک پاسخ به تاپیک درخواست اموزش داده بشه؟
    بسیاااااار عالی

3. تاریخ عضویت
    Aug 2014
    تشکر ها
    55
    18 بار تشکر شده در 8 پست
    2014/08/26, 20:45 #3
    سلام. بنظر من تقریبا تمام دوستان این انجمن توانایی هاشون در زمینه ی موشن گرافیک هست.
    این درخواست شما مربوط میشه به ویژوال افتکس، باید کسی که مسلط باشه به جلوه های ویژه رو پیدا کنید. مثل آقای اهتمامی.
    اما تنها راهنمایی من اینه که باید با پلاگین پارتیکولار از کمپانی رد جیانت استفاده کنید و بوسیله نول آبجکت کنترلش کنید که نیاز به اسکریپت نویسی هست.
    من یه مدت از این کارها کردم اما الان به دلیل اینکه زمینه ی کاریم توی موشن گرافیک هست این تکنیک رو فراموش کردم.
    3 کاربر مقابل از سید علی محمودی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . after effects,p.mozayan,Qasem Fabrik
    سید علی محمودی آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    تشکر ها
    17
    28 بار تشکر شده در 9 پست
    2014/08/26, 20:49 #4
    نقل قول نوشته اصلی توسط سید علی محمودی نمایش پست ها
    سلام. بنظر من تقریبا تمام دوستان این انجمن توانایی هاشون در زمینه ی موشن گرافیک هست.
    این درخواست شما مربوط میشه به ویژوال افتکس، باید کسی که مسلط باشه به جلوه های ویژه رو پیدا کنید. مثل آقای اهتمامی.
    اما تنها راهنمایی من اینه که باید با پلاگین پارتیکولار از کمپانی رد جیانت استفاده کنید و بوسیله نول آبجکت کنترلش کنید که نیاز به اسکریپت نویسی هست.
    من یه مدت از این کارها کردم اما الان به دلیل اینکه زمینه ی کاریم توی موشن گرافیک هست این تکنیک رو فراموش کردم.
    با دم شما گرم که حداقل جواب دادی...من خودم با پارتیکولار خیلی کار کردم..ولی لینجوری در نمیاد..کجای کار می لنگه نمی دونم.....
    البته افتر کار کم نداریم تو سایت..مطمئن باشید............حالا یا سوال من خیلی سخته یا دوستان کم لطفی میکنن.....................!!!
    اگر کمکی تونستید بکنید برای ساخت این حرکت ممنون میشم همراهی کنید
    با تشکر
    2 کاربر مقابل از after effects عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . p.mozayan,سید علی محمودی

5. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    690
    355 بار تشکر شده در 112 پست
    2014/08/26, 21:01 #5
    اگه پلاگین Form از شرکت ردجیانت امتحان کنین احتمالا نتیجه خوبی بگیرین ...
    2 کاربر مقابل از ssMax عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . p.mozayan,Qasem Fabrik
    ssMax آنلاین نیست.

6. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    1,505
    2,733 بار تشکر شده در 805 پست
    2014/08/26, 23:24 #6
    after effects عزیز اگر کمی تصویر را واضح تر بگذاری یا لینک ویدیو را چون من باید حرکات پاتیکل رو ببینم.
    ویرایش توسط Moein Zeraati : 2014/08/27 در ساعت 01:19
    _ Less is More _
    Moein Zeraati آنلاین نیست.

7. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    157
    72 بار تشکر شده در 14 پست
    2014/09/01, 15:44 #7
    سلام به همه دوستان
    دوست عزیز توی تنظیمات پارتیکل توی بخش physics ( همون جایی که spin amplitude که گفتین)، بخش Air و سپس turbulence Field می تونین با تغییر پارامتر ها به تنیجه دلخواه تون برسین.
    واسه این صحنه شما سعی کنید affect position رو زیاد و scale رو کم ( حدود 1) کنید. با گزینه های دیگه هم می تونین اون اعوجاج دسته پارتیکل ها رو تغییر بدین
    کاربر مقابل از Saeid.hp عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: after effects
    Saeid.hp آنلاین نیست.

8. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    تشکر ها
    17
    28 بار تشکر شده در 9 پست
    2014/09/06, 00:29 #8
    ممنون از دوستان.....ولی تمام این قسمتها رو دستکاری کردم....نتیجه اینچنینی نمیده....در خصوص پلاگین فرم هم بلد نیستم چجوری برای این مورد ازش استفاده کنم
    ایا کسی است حاظر بشه یک اموزش تصویری درست کنه و کمک کنه؟

در خصوص پست اقای معین .....اگر به عکس دقت کنید انگار ذرات مثل اینکه شما یک پارچه را بخوای بتکونی...دیدی چجوری موج بر میداره..ذرات هم اینجوری موج برمیدارن...............به عکس نگاه کنید کاملا مشخصه...

9. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    1,505
    2,733 بار تشکر شده در 805 پست
    2014/09/07, 17:54 #9
    ممنون از توضیحتون ... ولی تا نبینم نظر دادن سخته

یک لینک یا چند ثانیه آن رو بگذار تا ببینم !!!
    _ Less is More _
    Moein Zeraati آنلاین نیست.

10. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    157
    72 بار تشکر شده در 14 پست
    2014/09/08, 19:52 #10
    سلام مجدد
    دوست عزیز پروژه پیوستی رو یه نگاه بنداز با همون particular هست
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
      To view attachments your post count must be 20 or greater. You currently have 0 posts.
    کاربر مقابل از Saeid.hp عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: after effects
    Saeid.hp آنلاین نیست.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین