نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: استخدام شرکت انیمشن سازی در تهران

1. تاریخ عضویت
    Aug 2014
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    2
    5 بار تشکر شده در 2 پست

استخدام شرکت انیمشن سازی در تهران

#1 2014/09/19, 01:16
    باسلام
    یک شرکت قصد تکمیل کادر خود برای ساخت انیمیشن سه بعدی در تهران را دارد . این شرکت یک کار سینمایی در دست ساخت دارد از کسانی که مایل هستند در این کار همکاری کنند لطفا رزومه خود را به ایمیل ارسال کنند تا با شما تماس گرفته شود.tehran_837@yahoo.com
    تخصصهای لازم
    کانسپت -مدلسازی -تکسچر- ریگینگ - انیمیت- نورپردازی-رندر-کامپوزیت- جلوهای ویژه-موسیقی-صداگذاری-تدوین و تیتراژ - و...
    4 کاربر مقابل از shobeir عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . damon711,javadf73,NEO,Reza Rafie
    shobeir آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    1,931
    4,485 بار تشکر شده در 1,171 پست
    2014/09/19, 12:04 #2
    لطفا اسم و مکان این شرکت و همچنین اگر امکان داره یک شماره تلفن هم اعلام کنید
    [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    کاربر مقابل از Iman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: shobeir
    Iman آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    Aug 2014
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    0
    377 بار تشکر شده در 166 پست
    2014/09/19, 21:44 #3
    با سلام خدمت شما بنده ایمیلی به شما دادم ولی ناقص جواب دادین اگر امکان داره کامل توضیح بدین تا دیگران هم درجریان قرار بگیرند
    فرمودید جابجای دارین و دو کار یکی برای جشنواره و فیلم سینمای
    که در اصل مدت جشواره بر حصب کار شما به چندین ماه و برای ساخت فیلم که هر دو زمان در تضاد هستند و وقت گیر
    بنده به علتی که توضیح دادم اگر سیستم معقولی برای کار دارین بنده تمامی کار شما رو به عهده میگیرم و توان اجرای تمام برنامه را دارم
    چون خودم لنگ سیستم و امکانات اولیه هستم عرض کردم حاظر هستم مجاننا برای شما کار کنم تا قبل از تست نهای فیلم اگر موافقت خود رو اعلام میکنید ادرس و سایت شرکت رو برای همگان بازگو کنید
    چون ممکن است خیلیها برداشتی بر صحت نادرست بودن این تبلیغ شما بکنند
    لطفا نام شرکت نام کارگردانی که قرار با اون فیلم ساخته بشه تجهیزات و امکانات خودتون را کامل درج کنید تا وقت شما هم صرف سوالات نشه با تشکر
    ویرایش توسط zbrush5 : 2014/09/19 در ساعت 21:51
    کاربر مقابل از zbrush5 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: shobeir
    zbrush5 آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    Aug 2014
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    2
    5 بار تشکر شده در 2 پست
    2014/09/19, 22:21 #4
    [

با سلام خدمت کاربران سایت
    این شرکت در حال تاسیس می باشد و کار خود را شروع کرده به تکمیل فیلم نامه دو انیمیشن کوتاه و فیلم سینمایی که در بعد تکمیل این دو انیمیشن کوتاه شروع به ساخت فیلم سینمایی می کند این دو انیمیشن برای جذب اسپانسر و دریافت مجوز لازم می باشد. دو انیمیشن کوتاه برای جشنواره می باشند. این شرکت برای فراهم کردن تجهیزات لازم هیچ مشکلی ندارد. آدرس فعلی این شرکت میدان انقلاب خ کارگر جنوبی کوچه مهدیزاده می باشد . با تشکر سید شبیر موسوی
    ویرایش توسط shobeir : 2014/09/19 در ساعت 22:24
    کاربر مقابل از shobeir عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: NEO
    shobeir آنلاین نیست.