صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: راهنمای در مورد شروع به یادگیری یک نرم افزار

1. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    تشکر ها
    6
    45 بار تشکر شده در 21 پست

راهنمای در مورد شروع به یادگیری یک نرم افزار

#1 2014/10/02, 20:56
    دوستان عزیز من میخوام یه نرم افزار رو شروع به یادگیری کنم در کنار افتر افکت به نظر دوستان و ایمان عزیز و بچه های با تجربه تر من چیرو یاد بگیرم که در کنار افتر افکت کاربردی تر باشه
    3d max یا سینما فردی یا ... ؟برای جلوه های ویژه
    چون با توجه به شغلم وقت برا یادگیری کم دارم ولی محرم و ماه رمضان هر سال سخت مشغول یادگیری هستم... برا من بهترین زمانه
    sadeghhhh آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    5,285
    1,631 بار تشکر شده در 699 پست
    2014/10/02, 21:03 #2
    آقا صادق بنظر من شما سینما فوردی رو یاد بگیرین بهتره
    نکنه شغل دولتی دارین؟
    الهم عجل لولیک الفرج
    li@ آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    1,931
    4,485 بار تشکر شده در 1,171 پست
    2014/10/02, 21:06 #3
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghhhh نمایش پست ها
    دوستان عزیز من میخوام یه نرم افزار رو شروع به یادگیری کنم در کنار افتر افکت به نظر دوستان و ایمان عزیز و بچه های با تجربه تر من چیرو یاد بگیرم که در کنار افتر افکت کاربردی تر باشه
    3d max یا سینما فردی یا ... ؟برای جلوه های ویژه
    چون با توجه به شغلم وقت برا یادگیری کم دارم ولی محرم و ماه رمضان هر سال سخت مشغول یادگیری هستم... برا من بهترین زمانه

برای کارهای 3D موشن گرافیک و برودکست : Cinema 4d
    برای جلوه های ویژه گزینه های زیادی هست اما 3Ds Max - Houdini و .... گزینه های دیگه ای هم هستن
    3Ds max رو به این خاطر گفتم که در کنار Rayfire - FumeFX - Thinking Particles - Real Flow هر کاری میشه باهاش کرد
    اگر انیمیشن و متحرکسازی می خواین کار کنید : Maya
    [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    6 کاربر مقابل از Iman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ahmadta,ahmad_v,DaniCGI,Hadi Fathipour,Moein Zeraati,ssMax
    Iman آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    5,285
    2014/10/02, 21:09 #4
    آقا ایمان بنظر شما برای ترکینگ و کامپوزیت چه نرم افزاری خوبه؟
    الهم عجل لولیک الفرج
    کاربر مقابل از li@ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: Hadi Fathipour
    li@ آنلاین نیست.

5. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    1,931
    2014/10/02, 21:14 #5
    نقل قول نوشته اصلی توسط li@ نمایش پست ها
    آقا ایمان بنظر شما برای ترکینگ و کامپوزیت چه نرم افزاری خوبه؟

برای ترکینگ
    موکا - Pf Track - Boujou رو برای ترکینگ پیشنهاد میکنم و موکا این وسط آموزش های بیشتری داره
    و همچنین چون کارهای داخل کشور کارهای سبکی هستن و بعید می دونم کسی بخواد " ترانسفورمر "
    یا موارد مشابه رو تولید بکنه ...فکر می کنم Mocha نیازها رو پوشش میده
    .......
    کامپوزیت
    برای کامپوزیت الان Nuke - Fusion هستن و Nuke این روزها قدرتمند تر شده
    توجه کنید افترافکت نرم افزار کامپوزیت نیست ولی می تونه توی کارهای سبک کار کامپوزیت ساده رو انجام بده
    [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    8 کاربر مقابل از Iman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ahmad_v,DaniCGI,Hadi Fathipour,li@,Moein Zeraati,p.mozayan,Reza Rafie,ssMax
    Iman آنلاین نیست.

6. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    5,285
    2014/10/02, 21:21 #6
    تا الان فکر میکردم افتر برای کامپوزیت هست.برای کارای مت پتینگ افتر مناسبه درسته؟آموزش های سری جدید nukeرو در فروشگاهتون عرضه نکردید؟بنظر شما ترکینگ و کامپوزیت اوضاع احوالش در کشور ما چطور هست؟
    الهم عجل لولیک الفرج
    li@ آنلاین نیست.

7. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    1,931
    2014/10/02, 21:49 #7
    نقل قول نوشته اصلی توسط li@ نمایش پست ها
    تا الان فکر میکردم افتر برای کامپوزیت هست.برای کارای مت پتینگ افتر مناسبه درسته؟آموزش های سری جدید nukeرو در فروشگاهتون عرضه نکردید؟بنظر شما ترکینگ و کامپوزیت اوضاع احوالش در کشور ما چطور هست؟

افترافکت از پایه نرم افزار موشن گرافیک بوده ولی به تدریج قابلیت های کامپوزیت رو هم در سطح ساده پیدا کرده
    افترافکت بر اساس لایه هست و سیستم لایه توان اجرای کارهای سنگین کامپوزیت رو فعلا نداره
    در عوض نیوک - فیوژن و ... بر مبنای گره - Node هستن و برای کامپوزیت توسعه پیدا کردن
    الان 3 پکیج نیوک در فروشگاه هست که پکیج سه به تازگی اضافه شده
    ترکینگ و کامپوزیت از ضروریات هست و اگر کار شما در سطح خوبی باشه توی بازار حتما جای مناسبی خواهید داشت
    6 کاربر مقابل از Iman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ahmad_v,Hadi Fathipour,jafar68,li@,p.mozayan,Reza Rafie
    Iman آنلاین نیست.

8. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    5,285
    2014/10/02, 23:16 #8
    آقا ایمان امکانش هست نرم افزار nuke رو لینکش رو بزارین تا دانلود کنم ؟اگه آموزش نصبش رو هم بزارید خیلی ممنون میشم
    الهم عجل لولیک الفرج
    li@ آنلاین نیست.

9. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    610
    2,370 بار تشکر شده در 700 پست
    2014/10/03, 10:14 #9
    نظر شخصی من که مسلما cinema 4d هست ، چون شاید الان برای vfx کمی مشکل داشته باشه ولی یادگیری نرم افزار بسیار سادست و با توجه به اینکه دوست عزیز ما وقت نداره واسش خوبه و در ورژن های اینده باز هم منتظر خبر های جالب تر از این نرم افزار باشید به هر حال به زودی نقاط ضعفش نسبت به بقیه به سرعت رفع می شه و در نهایت شما یک نرم افزار کامل رو یاد گرفته اید و تازه اون هم کامل چون خیلی سادست ...... این نظر شخصی من بود .
    4 کاربر مقابل از hamid reza toroghi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . ahmad_v,Hadi Fathipour,li@,p.mozayan
    hamid reza toroghi آنلاین نیست.

10. تاریخ عضویت
    Jul 2014
    تشکر ها
    6
    45 بار تشکر شده در 21 پست
    2014/10/10, 20:11 #10
    آقا علی من کارم دولتی نیست.من آتلیه عکس و فیلم دارم.
    من هر چیزی که یاد بگیرم تو کار کلیپ فقط میخوام استفاده کنم.ای کاش دامنه اصطلاحاتم قوی بود بتونم بیان کنم چی میخوام ولی فکر میکنم ایمان منظورمو متوجه شده باشه.
    من نمیدونم کامپوزیت دقیقا چیه یا برودکست یا غیره.بخاطر همین قدرت بیانشو ندارم ولی میدونم کارایی تو حول و حوش کاری اندرو کریمر
    ولی در کل بدم نمیاد با نرم افزار کاملی شروع کنم.
    ایشالا دوستان کمک کنن من شروع کنم
    2 کاربر مقابل از sadeghhhh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . li@,Matin22
    sadeghhhh آنلاین نیست.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین