نظرسنجی: نظر شما در مورد این کار چیست ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

موضوع: Robocopter

1. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    156
    205 بار تشکر شده در 18 پست

Robocopter

#1 2014/11/09, 04:39
    سلام به همه دوستان عزیزم

براتون اینجا کاری رو میزارم که مربوط به حدود 4 - 5 سال پیش هست .
    مسابقه در مورد طراحیه هلیکوپتر بود و من طرحی از یک روبات-هلیکوپتر زدم . البته این طرح رو وقتی که در پادگان افسر نگهبان بودم با خودکار زدم ! ساعت 12 یا 1 شب بود . مدت مدلسازیش حدود 18 ساعت و در 2 روز پیاپی انجام شد . چون مسابقه فقط مربوط به مدلسازی بود دیگه متریال و بافت نداره که به بزرگیه خودتون ببخشید .
    قبول هم دارم که هلیکوپتر در هوا هست ولی پره هاش Motionblur نداره !

ایده اون رو دوست داشتم و گفتم اینجا هم به اشتراک بزارم .

این کار در انجمن مجیدآنلاین برنده مسابقات Speed Modeling مربوط به طراحیه هلیکوپتر شده
    در CGArt.ir ثبت شده و فکر میکنم در تاپ گالری مجید آنلاین هم باشه .

[فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ][فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ][فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]

موفق باشید
    ویرایش توسط Pejman3D : 2014/11/17 در ساعت 01:33
    Pejman3D آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    5,285
    1,631 بار تشکر شده در 699 پست
    2014/11/09, 10:43 #2
    خیلی خیلی قشنگ عالی بود
    الهم عجل لولیک الفرج
    4 کاربر مقابل از li@ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . abazari,Pejman3D,مرتضی,Violet.data
    li@ آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    1,931
    4,485 بار تشکر شده در 1,171 پست
    2014/11/09, 11:55 #3

آقای شریفی راد ممنون که قابل دونستین
    امیدوارم دوستان هم قدر حضور شما رو بدونن
    چندین سال پیش توی مجیدآنلاین بودم و فعالیت شما واقعا فراتر از حد تصور من بود و هست
    شما می تونید به اسطوره های 3d ایران تبدیل بشین
    .....
    چند تا سوال داشتم
    با چه نسخه ای از تری دی مکس شروع کردین ؟
    کتاب یا مرجع خاصی داشتین ؟
    توی این تصویر " نویز " رو خودتون آگاهانه اضافه کردین ؟
    برای تکسچرینگ این کار هم برنامه دارید ؟
    [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]
    5 کاربر مقابل از Iman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . abazari,li@,Pejman3D,مرتضی,Violet.data
    Iman آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    156

توضیحات اضافه

#4 2014/11/09, 13:40
    شما لطف دارید ایمان جان

خوشحالم که اینجا هستم . به دلیل فوت پدرم 1 سالی درگیر بودم و الان تونستم کمی فعالیتم رو در این حوزه افزایش بدم و اینجا در خدمتتون باشم .

راستش از سال 2000 با کامپیوتر آشنا شدم که کلاس سوم راهنمایی بودم و بطور جدی از نسخه 3.2 مکس شروع به کار کردم . در اون زمان فقط چند کتاب از مکس بود و دسترسی به اینترنت ADSL هم که کلا نبود !
    بیشتر آزمون و خطا و چند کتاب باعث شد که شروع کنم . چون خودم هم از بچگی طراحی میکردم احساس کردم این برنامه میتونه چیزهایی که توی ذهنم هست رو بهتر به تصویر بکشه .

[فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]

الانم مرجع آموزشم فقط اینترنت هست و بخاطر نوع یادگیری آزمون و خطایی که من و هم نسل های من داشتیم عموماً مسئول R&D یا همون تحقیق و توسعه در شرکت های مختلف شدیم .

در حال حاضر مسئول R&D و Simulate Dynamic در استودیو پویا مهر هستم و سابق بر این 2 سالی مدیرعامل استودیو بلوط بودم .

برای این کار هم چون قدیمی هست دیگه نمی خوام برای تکسچرینگ وقتی بزارم و نویز روی تصویر هم به عمد بعد از رندر روی کل تصویر اضافه شده .

موفق باشید
    ویرایش توسط Pejman3D : 2014/11/14 در ساعت 13:45
    12 کاربر مقابل از Pejman3D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . abazari,H.E.S,Iman,li@,mahmoud,Matin22,Moein Zeraati,p.mozayan,SajjadLeymer,مرتضی,Violet.data,امیر محمدیاری
    Pejman3D آنلاین نیست.

5. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    1,518
    1,896 بار تشکر شده در 706 پست
    2014/11/09, 14:11 #5
    خدا رحمت کنه پدرتون رو

خیلی زیبا شده
    هنرمندید دیگه
    یک کار ضعیف بزارید ما هم امیدوارم شیم اینا رو میزارید آدم 3d رو چند وقت ول میکنه
    7 کاربر مقابل از Matin22 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . abazari,H.E.S,li@,meygraph,Pejman3D,مرتضی,Violet.data
    Matin22 آنلاین نیست.

6. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    Cinema 4D
    تشکر ها
    5,285
    1,631 بار تشکر شده در 699 پست
    2014/11/09, 14:27 #6
    خدا رحمتشون کنه.کاراهتون قشنگه از کارهاتون زیاد بزارین
    الهم عجل لولیک الفرج
    6 کاربر مقابل از li@ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . abazari,H.E.S,Matin22,Pejman3D,مرتضی,Violet.data
    li@ آنلاین نیست.

7. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    After Effects
    تشکر ها
    1,931
    4,485 بار تشکر شده در 1,171 پست
    2014/11/09, 15:45 #7

ایشالله که غم آخر شما باشه .....
    اسم 3ds Max 3 رو آوردین ، توی کتابخونه من یک کتاب قدیمی مربوط به این نسخه هست
    که تصاویرش رو پیوست کردم
    بد ندیدم که تصاویر رو شما هم ببینید
    .... نوستالژی هست ... دیدنش همیشه برام خاطره سازه
    با چه سختی از روی کتاب تلاش میکردم که تری دی مکس رو یاد بگیرم .. به قول شما چیزی به نام adsl و منابع کنونی هم نبود
    با وجود امکانات کم و سختی های زیاد ، بچه های 58 - 59 و اوایل 60 نسل محکم و استواری هستن و حرفهای بسیاری الان برای گفتن دارن

[فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ] - [فقط اعضا انجمن قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]

ویرایش توسط Iman : 2014/11/09 در ساعت 15:47
    13 کاربر مقابل از Iman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . abazari,DaniCGI,H.E.S,li@,Matin22,p.mozayan,Pejman3D,Reza64,SajjadLeymer,ssMax,مرتضی,Violet.data,امیر محمدیاری
    Iman آنلاین نیست.

8. تاریخ عضویت
    Aug 2014
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    0
    377 بار تشکر شده در 166 پست
    2014/11/09, 20:17 #8
    با سلام خدمت شما
    خیلی زیباست کارتون
    یک سوال در مورد بازار کاری که الان هستین ایا چند درصد از شرکتهای تلیغاتی و جلوه های ویژه ورشکسته ویا در استانه ورشکسته شددند ایا درامد این کار در بازار بهبود یافته ایا هنوز روند قبل رو داره ایا قیمتهای که افرادو رو استخدام میکردند همچنان پاین هست اینرو به دلیل اینکه گفتین در حال فعالیت هستین پرسیدم ممنون میشم اگر جواب بدبن
    7 کاربر مقابل از zbrush5 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . abazari,H.E.S,li@,p.mozayan,Pejman3D,مرتضی,Violet.data
    zbrush5 آنلاین نیست.

9. تاریخ عضویت
    Jan 1970
    نرم افزار من
    3ds Max
    تشکر ها
    156
    2014/11/09, 20:39 #9
    سلام
    در مورد دستمزدها باید بگم اگر بطور حرفه ای و فقط در یک شاخه کار کنید میتونید درامد مناسب داشته باشید ولی مهمترین عاملی که مانع از ورشکستگی شرکت ها میشه این هست که قبل از اینکه پای قرار داد رو امضاء کنند ، یک براورد صحیح از کل پروژه داشته باشند . چون چندین شرکت رو دیدم که برای اینکه مطرح بشن اومدن جلو و به تهیه کننده یک قیمت بسیار پایین تر از شرکت های سابقه دار رو اعلام کردند ولی بعد متوجه شدند که چرا اون شرکتها قیمتشون انقدر بالاتر بوده ، هزینه داشتن نیروهای متخصص و سیستم های سنگین واقعا بالاست .
    برای همین شرکتهای بزرگ یا کاری رو قبول نمی کنند یا قیمتشون بالاست تا از پس اون پروژه بر بیان .

درآمد ها کاملاً بستگی به رزومه شرکتی که پروژه رو میگیره داره ! یعنی قیمت رو بیشتر اسم اون شرکت تعیین میکنه و به تبع اون دستمزد کارشناسهاش مشخص میشه .
    ولی اینکه بیشتر تهیه کننده ها به چشم یک قسمت زائد به vfx نگاه میکنند که چندتا بچه نشستن پاشونو رو پاشون گذاشتن و دارن با کامپیوتر بازی میکنند و پول الکی میگیرن می بینند .
    بارها شده دیدم جوری برخورد میکنند که انگار کامپیوتر بطور خودکار این کارها رو انجام میده و کاملا بی ارزش هست بهش نگاه میکنند .
    ویرایش توسط Pejman3D : 2014/11/17 در ساعت 01:33 دلیل: اصلاح برخی کلمات
    10 کاربر مقابل از Pejman3D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . abazari,H.E.S,hbr,Iman,li@,Matin22,p.mozayan,SajjadLeymer,مرتضی,Violet.data
    Pejman3D آنلاین نیست.

10. تاریخ عضویت
    Aug 2014
    نرم افزار من
    VUE
    تشکر ها
    0
    377 بار تشکر شده در 166 پست
    2014/11/09, 21:33 #10
    واففعا ممنون که جواب دادین و وقت گزاشتین
    پس اگر افرادی که میخواهند وارد بازار بشند جای امیدی هست درسته چون واقعا سر همین جریان پاک رشته افکارم بهم ریخته بود بر این باور شده بودم تمامی اهدافی که در این بازار کار داشتم به گونه ای نابود شده هستند
    چند طرح دارم اگر بتوم شمارتونو داشته باشم میتونم از تجربیات شما در بازار استفاده کنم ایا امکانش هست
    ویرایش توسط zbrush5 : 2014/11/09 در ساعت 23:11
    7 کاربر مقابل از zbrush5 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند . abazari,H.E.S,li@,p.mozayan,Pejman3D,مرتضی,Violet.data
    zbrush5 آنلاین نیست.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع